Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

bende seviyorum hemde çooookkk 3 senedir tanıyotum aynı sınıftayız bu sene mezun olacağız onu bir daha görebilirmiyim bilmem şimdi geçen gün derste ona bakıp gülüyodum ama bişe olmuştu alay manasında böylee nee işareşti yaptı anomal bi şekilde sonra yana dönüp gülümsediğini gördüm o an uçtum ama bazendee başkalarına yazıyo gibi geliyoo arada bakarı birbirimiee ama o seviyormu anlayamıyorum

ben birine aşık oldum benim kankama o başkasıyla çıkıo ama o çıktığı kızı hiç sevmiyo nezaman baksam bana bakıyo bana sadece bana sapıklık yapıo anlamadım gitti yaaaaaaaaaaaaaaaaa

çok kolay bunun için onu kıskandırıcansın.veya sana yaptıklarından dolayı intikam alıcan.ozamn degerinianlar.

peki sadece sana çaktırmadan bakıyo sonra utanıp önüne dönerek gülümsüyorsa bu ne anlama geliyor ?

beni onunla yakın bir arkadaşım tanıştırdı.ona aşık oldum.ona seni seviyorum dedim oysa bana seni sevmiyorum hemde hiiiiiiiç dedi.sürekli karşılaşıyoruz bana hep bakıyor.acaba beni seviyor mu

bence erkegin kadina asik oldugunu kadin hissedip anlar.... her erkek degisik gösterir ilgisini... ama haklsin Mawim... cogunlukla bastan heyecanlanip sapsal sapsal yalakalik yaparlar... sonrada elde ettikten sonra... kenara atarlar... gicik oluyorum bazen bu erkeklere:sin:

Geri