Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

biliyor musun hande bn de aynı durumdayım
bn de bi çocuğu çok seviyorum ama gözümün önünde gerçekten senin de dediğin gibi ona normal gelen sapıklıklar yapıo
bn de 14 yaşındayım 2. sınıftan beri onu seviyorum
bn bu okula geldiğim için ağlamıştım ama bni gerçekten hayata ve bu okula bağlayan oldu
2.sınıftan 5. sınıfa kadar aynı sınıftaydık sonra karma oldu
ama bn ondan kopmak istemediğim için hala onların sınıfına tenefüslerde gidiyorum
tesadüf bu ki bugün okula gelmedi
bi arkadaşım geçen yaz ona bnm onu sevdiğimi söylemiş ama hiçbir tepki vermemiş
bunun için çok üzgünüm. benim onu sendiğimi bildiği halde bana hala yakın ve dostmuş gibi davranıo
çok kararsızım

Biz çok zengin olmadığımız için güzel giyinemyorum. bu yüzdende kendime güvenip havamı atıp gezemiyorum.ben birisini seviyordum.arkadaşlar onun yanında sana ayarlayalımmı diyolardı bnde mecburen olmaz diyodum sonra derslerde hep bana bakıyodu hep sınıfta bana sesleniyodu yani çok yakındık ama arkadaşlar sürekl bizle alay etmeye başladılar sevdiğim kişiye zorla başka bi kızı ayarladılar. şimdi içim yanıyo
onlar çok mutlu görünüyorlar gördükçe daynamıyorum tam elde edecekken elimden kayıp gitti.

biz aşkım

bizim okulda fatih diye bir cocuk var ve ben onu çokk seviyorum oda beni seviormu bilmiorum bana bakıyor ben ona bakınca hemen başını başka bir yöne çeviriyo beni görünce kaçıyor bende bunların aynısını ona yapıyorum acaba o beni seviyormu

ben ne yapmaliym

simdi arkadaslar sevdigm biri var oda beni sewyo ama ben daha oncedn onun en yakın arkadasi ile cıktım simdi aralari acilir diye onunla konusmym simdi ne yapmam lazim?

kızlar ben bi oğlanı seviyorum o da beni sevio galiba ben ona beni seviyor musun diye sorıyım mı

bence biraz ara vermeyi dene bırak seni özlesin daha agğırbaşli takıll sonrası zaten seni özleyince eski haline dönein olur bitr ben ole yaptım simdi çcuk yanımdan ayrılmıyor.

Yardım

Ya okulda bi çocuk var onnla 1 defa çıktık o beni seviyorud başka bir kızla çıkmıştı ondan benim kıskandığımı düşünüp ayrılmış ve bana sürekli takılıp duruyor saçımla filan oynuyr bende ondn hoşlnyrm fkat bana aşık mı dilmi bilmiyorum yaşım da 14 lütfen cevap verin

Bi erkek olarak yaziyorum,eger derslerde durduk yere bakiyorsa,sizinle her firsatta farkli yollarla konusmaya gecmeye calisiyorsa sizden hoslaniyordur ;))

gerçekten doğru söylüyor onu çok seviyorum ilk defa böyle sırılsıklam aşık oldum aşkitoşkom umut

Geri