Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

bende birine aşığım ona her baktığımda oda bana bakıyo gülüyo sürekli karşılaşıyoruz bana aşıkmı emin değilim ve sürekli benimle uğraşıyo

eğer sen onu seviosan git bi teklif et belki kabul eder bence eder bi şansını dene

bende onu seviyooruuum

benim sevdiğim kişi beni seviyor ama bana söylemiyor. amaben bunun farkındayım ve bende ono çak seviyoruum. aşk böyle birşey olmalı

yan sınıfımızda bir çocuk var geçen sene bnim knkmla çok iyi anlaşıyordu bizde arkadaşım vasıtası ile konuşuyoduk. bu sene arkadaşım başka bir yere taşınmak zorunda kaldı giderken bana şunu anlattı:( arkadaşımla sevdiğim çocuk aynı dershanede idi ) arkadışın napıyo diye hep soruyomuş . bide bizim sınıftan bi erkek ile çok yakın knklar . geçen sene gezide bizim sınıftaki arkadaşıma sormuştum sevdiği biri varmı diye bana geçen sene birini seviyodu demişti. ama dikkat ettiğimde çok yakın knklardı. zaten arkadaşımın seviyo dediği kız başka birini seviyodu. bu sene sık sık karşılaştık. ortak yapılan sınavlarda birbirimize sorular falan sorduk. sevdiğim çocuk yan sınıfımda çıkışta aynı anda çıkarken bana bakıyo sonra bakmamış gibi yapıyo. ama onların sınıfında ödev yaparken ilk başta kardeşim sonra knk demeye başladı . çıkışta okulda yada biz beden dersindeyken bana bakarken yakalıyorum. onun sınıfında birine sordum çıktığı varmı diye . bu sene bir kız ona çıkalım mı demiş ama sevdiğim çocuk hyr demiş. sence bni seviyomu <3

aynen benim sewdiğim erkekte o şekilde davranıyor çopk zor bir durum insanın kafası karışıyor

aşk meşk

bir erkekten hoşlanıyorum oda bana aşık heralde ama emin değilim arada telefonumu alıo kurcalıo telefonumdaki erkekleri soruo bunlar kim die bide bana seni evine bırakayım mı dedi sizce ne yapmalıyımmm? nolur cevap verin arkadaşar....

birisi bana aşıktı ,bizim sınıftaki çocuğun en yakın arkadaşıydı hep bizim sınıfa geliyordu.ondan nefret ederken bir anda kendini bana aşık etti onu çok seviyorum

Benim hoşlandığım bir çocuk var ve bütün ders o da bana bakıyor.Bunu arkadaşlarıma söyledim.Arkadaşlarımdan biri de gitmiş bunu ona söylemiş.Ben artık öğrendiği için cesaretimi topladım ve ondan hislerimizin karşılıklı olup olmadığını sordum.O da aynı duyguları hissettiğini söyledi.Daha sonra ona peki benimle çıkar mısın dedim evet dedi.Ancak hem hislerini söylemeden önce hem de çıkma teklifimi kabul etmeden önce biraz düşündü.Ayrıca çıktığımızı kimsenin bilmemesini istedi.Utangaç mı , benimle görünmekten çekiniyor mu , yoksa bana acıdığı için mi teklifime evet dedi anlayamadım.Lütfen bana ulaşır mısınız ?

oha banada ayni sey oldu ve anlayamiyorum bende 14 yasindayim ve anlttigin hersey bendede oluyor!kader iste :/

Geri