Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

bence sevmiyodur çünkü bi defasında bende öyle bişiy yaşadım ama çocuk başkasına teklif etti

Beklenmeyen ama asıl gerçekler

Doğru söylüyorsun aynende öyle oluyor vallahi, tabi suç onlarda değil bilhakis bizde birine hakettiğinnden fazla değer verirsen olacağı buydu.Yani demek istediğim 5 kuruşluk bir insana 3 kuruşluk bir değer verirsen kalan 2 kuruşuda seni satar...

sizce ne yapmalıyım

ben 14 yaşindayı benim bi arkadaşım var ve ben ondan hoşlanıyorum ben ne yapmalıyım sizce

malesef unutamıyorum.

ben onu yıllarca sevdim,sevmeye devam ediyorum.Aynı okuldaydık ama okuldan ayrıldım.Bana facebooktan selam veriyor.Bende selam veriyorum.Sonra sana birşey sorucam diyor? Bende evt buyur söyle diyorum.Sormuyor.Uzakta olduğum halde niye hala seviyorum,niye hala unutamıyorum bilmiyorum.Hiç görüşemesek bile bi umut var içimde.O umudu yok etmeye çalışıyorum ama olmuyo. ://

Bnde birini çok sewiyorum.onu görünce kalbim pır pır ediyor.gözlerine baktığmda tuhaf oluyorum.ama o beni sewiyormu bilmiyorum.ne zaman ona baksam bana bakıyor.sonra bnm ona baktıqımı anlaynca kafasını çeviriyor..anlamadm ben bu çocuğu..okulda benimle hiç konuşmuyor.utanıyo galiba.
bence insan kaç yaşında olursa olsun ulaşamadığı kişiyi görünce yüreği pır pır atabilir.. bir insanın dikkatini ona yüz vermeyen biri daha çok çeker.bu kişi kız ya da erkek olabilir.eğer oğlan eğer seni seviyorsa gelip sevgisini sana anlatır.. ki erkek adam dediğin bu konuda cesur olmalı..bir nevi aşkına sahip çıkmayı gurur yapmamalı..ne demiş atalarımız kız ceylan erkek avcı.. kız kaçar erkek kovalar..ve eminim ki bir ilişkide erkek daha çok sevmelidir...kafa çevirerek seni süzüyorsa belki seni inceleyip sonra karar da veriyor olabilir..ya da en basiti öylesine bakıodur..

malesef unutamıyorum.

ben onu yıllarca sevdim,sevmeye devam ediyorum.Aynı okuldaydık ama okuldan ayrıldım.Bana facebooktan selam veriyor.Bende selam veriyorum.Sonra sana birşey sorucam diyor? Bende evt buyur söyle diyorum.Sormuyor.Uzakta olduğum halde niye hala seviyorum,niye hala unutamıyorum bilmiyorum.Hiç görüşemesek bile bi umut var içimde.O umudu yok etmeye çalışıyorum ama olmuyo. ://
Seviyor ve sana soyleymz emin ol sana onem veriyr dmktir:)

şey benimde durumum seninki gibi ama bana benide öp fln demiyor bence dünya kısa hayat kısa git açıl sevmiyorsa kendi kaybeder be çünkü sevmek zaten zor senide seven birini bulmak çok zor git açıl dök içindekileri

handecim bende senin yaşındayım ve bende aşık oldum benimki çok kısa ve hela sürüyo ben onu seviyorum ama o beni seviyomu bilmiyorum ama ben onu aklımdan çıkaramıyorum sen bence o coçuktan vazgeç bence ama ben onu aklımdan nasıl çıkarıcamı bilmiyorum çok ama çokkkkkkkkk seviyorum sizde bana yardımcı olunnnnnn arkadaşlar nolurrrrrrrrr aklımdan çıkarmanın yolunu bana söyleyinnn nolur artkadaşlarrrr bu benim ilk aşıkkk olduğum insan

bende birini çok ama çok seviyorum ama o beni seviyor mu bilmiyorum ben komşumuzun oğluna aşık oldum ona ilk görüşte sırıl aşık oldum annem oğlan arada sana bakıyodu dedi ama hiç benimle konuşmuyo
tanışalım falan demedi ne yapıcağıımı bilmiyorum bana yardımcı olabilir misiniz

Geri