Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

aremelek
AŞK

benim hoşlandığım bir erkek var onu çok çok çok seviyorum ama o beni seviyor mu bilmiyorum :( ama ben onu her gördüğümde kalbim yerinden çıkacak gibi atıyor, onun yanın da başka kız görünce kıskanıyorum ve ondan utanıyorum ne yapabilirimm ???????

beni sevdiğini biliyorum çünkü beni öptü daha12 yaşındayız yakında benimle öpüşcez sonrada sevişcez beni çok seviyo okulda bağırdi seni seviyorum b diye tabi o ismimi söyledi yani beni seviyo

beni sevdiğini biliyorum çünkü beni öptü daha12 yaşındayız yakında benimle öpüşcez sonrada sevişcez beni çok seviyo okulda bağırdi seni seviyorum b diye tabi o ismimi söyledi yani beni seviyo
12 yaşındasın ve öpüştün, daha öpüşecen sevişecen öyle mi ? Allah sana akıl fikir versin!!!! Seni yetiştiren ana babaya da öyle!!

aşk mı

bu gün okula yeni bir çocuk geldi tam bizim sınıfa biyoloji dersinde bana okul çıkışı napıyorsun dedi bende eve gitcem dedim ali de bende geliyim mi dedi ben şakasına hayır dedim sonra yine haftasonu napıyosun dedi ben hiçbirşey dedim sonra öğleyin birlikte takılmak istedi arkadaşlarımla takılcam sende gel dedim ali baNA yalnız olmak istediğini söyledi ben cevap vermedim derste bi ara saçımı filan oynadı almanca dersinde bakıştık ali bana aşık mı
bence seni seviyor bende birini seviyorum oda beni seviyor biliyorum sevdiğim halde arkadaşlarına onu sevmediğimi söyledim aynı okuldayız hergün göz gözeyiz benim ona baktığımı grünce şımarıyor bende öyleyim aslında neyse onu aklımdan çıkaramıyorum sence o beni seviyormu

faruk senin çıkma tekliifini reddettiğim için çok pişmanım şimdi beni sevip sevmediğini anlıyamıyorumm lütfen bana duygularını belli ett !!

Ya dershanede bi çocuk var çok hoşlandım. Derste ara sıra ona bakıyorum bazen o geri dönüp benden tarafa bakıyor ama direk bana bakmıyor. Şu ana kadar tek kelime konuşmadık onunla. Acaba benden hoşlanıyor mudur?

Bende birini cok seviyorumm ya benim sevdigim aslinda eski cikdigimm nasil desemm konusuyoruzz ama bni seviyomu bilmiyorum bana deger veriyoo diger kizlardan farkli oldugumda diyoo bn kirmak da istemiyo unv simdi bnde ustune gitmiyorumm ama bekliyorumm snce beni seviyomu.ya

Ask da neymis bos isler bunlar arkadaslar ask mask diye bir sey yoooook....kizlar eger bir oglan sizden hoslaniyorsa hic pas vermeyin onlarin isi sizin gonlunuzu kazanincaya kadar sonrasi booooss

Geri