Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

bn de en iyi arkadaşıma aşık oldum 2 yıldır seviyodum ama bi türlü suratına söyliyemedin en sonunda arkadaşıma söylettim çok üzülmüş ağlıcak duruma gelmiş bende üzüldüm tabisonra 1 2 gün sonra sen ona söyle ben onu sevmiyorum demiş bunu duyuncaüzüldüm eve gittiğimde hıçkırarak ağladım ama bizim yolumuz aynı yolda ben giderken arkamdan koşa koşa geliyor seviyo sandım bir an ama yanılmışım eyer en iyi arkadaşınıza aşıksanız aşkınızı kalbine gömn ben gömdüm fazla derine inme aşık olduğum çocuk orda sen varsın

Ben aşık oldum hemde çok fena mesela nefes alamıyorum kalbim çarpıyor yerinden çıkcakmış gibi.Sanki yaşayan bir ölüyüm.Mesela unutmak istiyorum yok unutamıyorum ne zaman unutucam tamam bu son aklımdan kalbim den çıkarıcam diyorum olmuyor bu sefer daha da aşık oluyorum .Canım yanıyor hemde öyle çok yanıyorki parmağımı keseler bu kadar acımaz canım on suz nefes alamıyorum.O da beni seviyormu diye düşünmeden yapamıyorum .Ben ona aşık oldum ama unutmak zorundayım arada aileler var ben aleviyim o mardinli onun ailesi istese benim ailem olmaz der benim ailem olur dese onun kiler olmaz der ama ben çok seviyorum gerekirse ailemi karşıma alırım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Onunda bana karşı bir şeyler hissettiğini hissediyorum ben çok seviyorum hemde çok ölüyorum ya her gün her dakika

aşk mı

bu gün okula yeni bir çocuk geldi tam bizim sınıfa biyoloji dersinde bana okul çıkışı napıyorsun dedi bende eve gitcem dedim ali de bende geliyim mi dedi ben şakasına hayır dedim sonra yine haftasonu napıyosun dedi ben hiçbirşey dedim sonra öğleyin birlikte takılmak istedi arkadaşlarımla takılcam sende gel dedim ali baNA yalnız olmak istediğini söyledi ben cevap vermedim derste bi ara saçımı filan oynadı almanca dersinde bakıştık ali bana aşık mı
Bence aşık değil sadece hoşlanıyor

bizim sınıfta bir çocuk var ben sıraya kalp çiziyorum diyoki niye kalp çiziyon bende dedim sanamı sorcam oda vet bana sorcaksın dedi beni seviyomu bide ben okulun arkasına gittiğimde oda okulun arkasına geliyor BENİ SEVİYOMUUUUUUUUU:hayal:

Bizim sınıfta bir çocuk var.Ben onu sevmiyorum ama o galiba beni seviyor.Bana derslerde bakıp duruyor.Ben de ona bakınca hemen başını çeviriyor sonra bütün ders boyunca bakmıyor.Bir de bir tane seçmeli dersimiz onunla aynı.O hep bana bakıyor bende ona bakınca bu sefer başını hiç çevirmiyor.Garip olan diğer konuda bu çocuğun yakın arkadaşları bana hiç kötü davranmıyorlar kötü laf söylemiyorlar,hakaret etmiyorlar.Bence çocuk onları uyardı!Sizce bu çocuk beni seviyor mu?

ben aşık oldum sanırım oda beni seviyor :) ama biraz utangaç :( artık ondan çıkma teklifi bekliyorum yardımcı olurmusunuz :18:

onu karşına al onu ne kadar sevdiğini söyle baktinki hiçbir şey söylemedi arkana bakmadan ayrıl oradan te femkır

onu karşına al onu ne kadar sevdiğini söyle baktinki hiçbir şey söylemedi arkana bakmadan ayrıl oradan

Geri