Erkek arkadaşım parmağıyla vajinama girdi hamilemiyim

R

rabissss

Forum Okuru
Erkek arkadaşım parmağıyla vajinama girdi hamilemiyim
ERKEK ARKADAŞIM VAJİNAMA PARMAĞIYLA GİRDİ YA HAMİLE KALIRSAM ?
Hanimlar merhaba. Umarim yardimci olursunuz. Biz erkek arkadasimla yakinlastik eliyle cinsel organimi elledi ve biraz parmagiyla giris yapti. Daha sonra agrimdan dolayi doktora gittim tam batin ceken doktor kist gordu dis gebelik olabilir mi dedi.

Sonradan eyvah dedim bu olay aklima geldi.erkek arkadasim yakinlasmadan once wcye gitmisti elinde bisey varmidir falan taktim kafaya. Kadin doguma gittim kistmis adet ol gel dedi. Adet oldum gittim kistim gecmis adetten sonra sayisiz idrar testi yaptim kan testi bile yaptirdim negatif. Artik o kadar korkuyorum ki sanki tum testler yanlismis gibi bugun bile test yaptim sabau negatif ben nasil kurtulucam bundan bi dahaki regl donemimi bekleyene kadar ohoo gerci bugun diger reglim geceli 17 gun oldu. Bisey olsa cikardi degil mi kafayi yedim artik erkek arkadasimi cok boguyorum bisey olsa beraber uzulelim ama yokki diyor

Merhabalar Rabissss,

Hayatım karışıklık var heralde. Parmakla giriş yaptı bir çok şey anlatmışsın doktora da gitmişsin tamam korkuyorsun ama lütfen sıkıntı yapma. Parmak, seni dölleyemez ve hamile bırakamaz hayatım. Kafayı yiyecek bir şey yok tek başına penis te seni dölleyemez sperm olmadan parmakta sperm mi var :)

Boşuna sıkıntı yapıyorsun böyle hamilelik olmaz.

Geri