Erkek arkadaşımla korumasız birlikte oldum içime boşaldı hamilemiyim ?

merve606060

Yeni Üye
Üye
Erkek arkadaşımla korumasız birlikte oldum içime boşaldı hamilemiyim ?
Erkek arkadaşımla korumasız birlikte oldum ve içime boşaldı ve ilişkiden 5 saat sonra Ella kullandım adetim 1 hafta geçikdi kan testi yaptırdım negatif cıkdı bu kesin sonuçmudur sizce ? Cevaplarsanız sevinirim

Ertesi gün hapı da kullanmışsınız hiç bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Böyle sıkıntılar yaşamamak için acele etmeyip evlenmeyi beklemek gerekiyor diye düşünüyorum.Ama bütün önlemler alınmış ama yinede Allah bilir.Ol dediğinde ne yaparsan yap hamile kalırsın.Benim arkadaşım aynı senin durumdaydı erkek arkadaşından hamile kaldı aldıramadı farketmemiş hamile olduğunu sonrada düğünsüz nikahla evlendi.Aileler perişan halde iki tarafta.Dikkatli olmanı tavsiye ederim.

Böyle sıkıntılar yaşamamak için acele etmeyip evlenmeyi beklemek gerekiyor diye düşünüyorum.Ama bütün önlemler alınmış ama yinede Allah bilir.Ol dediğinde ne yaparsan yap hamile kalırsın.Benim arkadaşım aynı senin durumdaydı erkek arkadaşından hamile kaldı aldıramadı farketmemiş hamile olduğunu sonrada düğünsüz nikahla evlendi.Aileler perişan halde iki tarafta.Dikkatli olmanı tavsiye ederim.
evet gerçekten çok zor bi duruma sokuyorlar kendilerinide ailelerinide.. yinede Allah analı babalı büyütsün sağlıklı sağlıklı olsun hepsi evlat acısıyla sınamasın Allah

Geri