Erkek bebekler için isme özel kıyafetler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Erkek bebekler için isme özel kıyafetler
Son zamanlar da özel tasarım kıyafetler bebek ve çocuklar arasın da oldukça popüler bir hale geldi diyebilirim.
Doğumdan itibaren cinsiyete ve bebeğinizin ismine göre tercih edebileceğiniz bu şirin özel tasarım bebek giysileri arasından sizlere bu konumuz da erkek bebekler için isminin yazılı olduğu bebek kıyafetlerinden örnekleri paylaşıyorum.
en güzel bebek giysileri.JPG

Bebeğinizin özel günün de tercih edebileceğiniz bu tür kıyafetleri ayrıca bayramlar da , özel kutlamalarda da tercih edebilirsiniz.
Kişiye özel tasarım uygulayan marifetli hanımlara yaptırabileceğiniz bu tür kıyafetleri eğer elinizden geliyorsa kendiniz de uygulayarak yapabilir ve kendi bebeğinize tamamen özel bir tasarım giysi elde etmiş olabilirsiniz.

erkek bebek kıyafetleri.JPG

Bebeğin isminin yazdığı için bu şirin tişörtlerin üzerine farklı keçe kumaş ile uygulanan süslemeler ile ilk görünüş de basit gibi görünen sade bir beyaz body tişörtü daha sonra özel tasarım olarak meydana getiriyor.
isme özel bebek giysileri.JPG

ismi yazılı bebek kıyafetleri.JPG

özel tasarım bebek giysileri.JPG

Özellikle erkek bebeği olan anneler geçmiş yıllar da erkek bebekler için kıyafet seçimi konusun da zorlandığını ben de bir erkek annesi olarak gayet iyi biliyorum. Günümüz de bu tür özel tasarım giysilerin hayatımıza girmemizden itibaren bu sorun bana göre ortadan kalkarak sadece kız bebeklere değil erkek bebeklere göre de çok fazla alternatif seçenekler oluşuyor.
özel tasarım bebek kıyafetleri.JPG

üstü yazılı bebek kıyafetleri.JPG

ERKEK BEBEKLER İÇİN MEVLÜT KIYAFETLERİ İÇİN=======>TIKLAYINIZ

ERKEK BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ SÜVETER MODELLERİ İÇİN ===>TIKLAYINIZ

ERKEK BEBEKLER İÇİN ATKI BERE TAKIMLARI İÇİN========>TIKLAYINIZ

ne kadar şirinler erkek bebeklere eskiden pek bir giyim çeşidi bulunmuyordu ama günümüzde kız bebekler kadar erkek bebeklerin de kıyafetleri oldukça çeşit ve model açısından çok güzel örnekler sergiliyor bu papyonlu ve bıyıklı tişörtler çok güzelmiş özel günlerde ismi yazılı tişörtler tercih edilebilir

Geri