Erkek Mayokini Giyer se :)

Erkek Mayokini Giyer se :)
ERKEK MAYOKİNİ MODELLERİ

Gezinirken görmüştüm bunu çoook önceden Jim Keri :) Nası yazıyorum süperim giymişti onun bir resmini ekleyerek bazı bulduğum erkeklerin giyeceği mayokini örneklerine bakarak sizlere bir soru sormak istiyorum. Şidi Allaşkına bi bakın kızlar Erkeklere mayokini yakışır mı ? Mayokini giyseler ne olur du ? Düşünün sevdiğiniz eşiniz erkek arkadaşınız çok sıcak bir günde sözleştiğiniz plaja böyle gelirse ne olur :D

Yorum alayım yorum :D:D öyle uzaktan bakmakla gülmekle olmaz bu iş ?

erkeklere-ozel-mayokini-jpg.87005,Erkek Mayokini Giyer se :)
erkek-mayokini-jim-carey-jpg.87006,Erkek Mayokini Giyer se :)

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Haricen irice bir erkeğe sahip iseniz ya da arkadaş iseniz onun şu aşağıdaki gibi olduğunu bi düşünün kızlar nasıl yakışıyor mu ?

sisman-erkek-mayokini-jpg.87007,Erkek Mayokini Giyer se :)

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Armani markası ile yapılmış olan erkeklere özel MAYOKİNİ MODELİ aslında biraz kullanılabilirliliği yüksek yani bu olsa fena olmayabilirdi yinede bilemiyorum siz bilirsiniz :D:D

emporio-armani-erkek-mayokini-modeli-jpg.87008,Erkek Mayokini Giyer se :)

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ya da bi düşünün yan yana giriyorsunuz misler gibi plaja harikasınız güneş gözlükleri gözünüzde aaa kombin mi tabiki kombin olmazsa olmaz değilmi aynen şu aşağıdaki şekildeki gibisiniz ? Nasıl beğendiniz mi ? Ama kombin harika değil mi ? De bizim kalas bunu görse ne der düşünemiyorum muhahahahahaha

erkek-bayan-kombinli-mayokini-ornegi-jpg.87009,Erkek Mayokini Giyer se :)

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Sordum bizim kalasa, dedi ki ben dedi bunları ölsem giymem slip donla girerim denize daha iyi dedi. Şunun gibi mi dedim hah bu dedi :D de böyle bir güzellik sende yok dedim.... ne mi dedi :D:D Bende kalsın :D:D

slip-donlu-unlu-erkek-jpg.87010,Erkek Mayokini Giyer se :)

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bakın Şimdi her genç kızın mutlaka ömründe bir ya da daha fazla gördüğü bizlere has ve özel ismine " paygamber don " denilen genelde erkeklerimizin giydiği en azından eski jenerasyonda bir kez de olsa görülen şeyini şeyettiğimin şeyi şey yani resim anlatıyor yormayın beni :D

peygambed-don-kilotlu-mayokini-jpg.87011,Erkek Mayokini Giyer se :)