Erkek ve Kız Çocuklarda Boy - Kilo Oranları

• Konbuyu başlatan PaSikA
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ben 14.6 yaşındayım boyum 1.86 ama çok zayıfım,55 kiloyum sporcuyum düzenli olarak vucüt çalışıyorum protein ağırlıklı besleniyorum boyum uzuyor ancak kilom aynı kalıyor ne yapabilirim

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
eregenlik dönemiymişşş

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ben 11.5 yaşındayım.6ya geçtim.boyum 134 kilom 31 çok kısayım bana yardımcı olun
:)

F

Fneriseverm

Forum Okuru
benim boyum 159 kilom ise 45 sizce iyimi kilom iyi olabilir ama boyum kısa 13 yaşındayım ama 1 ay sonra 14 yaşıma gireceğim

K

Kayıtsız üye

Forum Okuru
kilo vermelisiin

yaşına göre ve boyuna göre kilon fazla bn 14 yaşındayımm ama boyum 159 ama 45 kiloyum 5 kilo ver bence

S

sevde 7

Daimi Üye
Üye
yuh neresi kilo versin zaten 160 boyuna yakın bir ergen yok ablacım boyunda kilonda gayet güzel bi kaç cm daha uzarsın ideal bir boyun var ben hep 160 lı boylarda olmayı isterdim :)

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
merhaba ben 13 yaşındayım. boyum 1.66 kilomla 75. şişman olduğmu biliyorum ama boyum normal mi? uzar mıyım? 1.68 falan olmak istiyorum da.

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ben 12 yaşındayım ve kilom 50 boyum ise 1.52 sizce normal mi?

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
kızlarda ve erkeklerde boy ve kilo oranı

ben 12 yasında bir kızım 39 kiloyum yenı yenı kılo alıyorum cubuk gıbıydm boyum1.56

D

:D:D:D:D

Forum Okuru
mrb ben 13,5 yaşındayım boyun 1.60 sizce iyimi kilom ise 40 kg.... lütfen yardımcı olun............

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
basket yada voleybol oynayarak kilo verebilirsin ve boyunda uzayacağı için daha kolay olur

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
merhaba ben 30 yaşındayım boyum 174 kilom ise 70 sizce iyimi

Y

yigido

Forum Okuru
arkadaşlar benim yaşım 13 ama boyum 1.75 ama yinede kendimi kısa buluyorum :D nedense artık. bişeyler tavsiye edin lütfen.

M

mavimsi00

Forum Okuru
Mrb ben 11 yaşında bir kızım.boyun 1.37,kilom ise 34,5 sizce iyi mi diye sorcaktım????

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ben 13 yaişındayım boyum 1.83 kilom 50 normalmi okuldaki en uzun ögrenciyim

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
bi dost

Ben 16 yaşındayım boyum 160 kilom 51 sizce kilolumuyu