Erkek ve Kız Çocuklarda Boy - Kilo Oranları

• Konbuyu başlatan PaSikA
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
bence idael bir kilon var ben 12 yaşında 6. sınıf öğrencisiyim boy 1.52 kilo 50 ben normal çıktım

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ben 11 yaşında bir kız çocuğuyum kilom 26 boyum 137cm

1

12 yaş

Forum Okuru
ben 12 yaşındayım boyum 160 kilo 54 iyimi

6.sınıfa gidiyorum. zayıflama diyetleri varmı? 12 yaşındaki kızlar için

K

karakuzu

Daimi Üye
Üye
Gercekten yaa simdiki cocuklar erken yasiyolar herseyi. Ergenlikleri bile farkli bizim gibi degiller. Ben kendimi hatirliyorum da simdi 12 yasimdayken kac kilo oldugumu yada kilomla ilgilendigimi hiiic bilmem!! Daha farkli önceliklerimiz vardi mesela derslerim gibi !
Ama simdikiler hem dersleri hemde süsü püsü bir arada götürüyolar :)

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Merhaba ben 13 yaşındayım boyum 1.57 cm kilom ise 56 annem normalsin diyor. Hesaplıyorum normal çıkıyor ama ben kendimi şişman buluyorum. Ne yapmalıyım. Şimdiden teşekkürler...

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ya arkadaşlar ben 12 yaşındayım boyum 1.40 kilom 40 fln ama boyumdan hiç memnun değilim siz ne düşünüyorsunuz? :(

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ben 12 yaşındayım 6 .sınıfa gidiyorum boyum 1.64 (boyumun uzunluğu annemden) ideal bir kilom ne olmalı
normalde 45 kg. mım

Y

Yok

Forum Okuru
Selam ben 10 yaşındayım 4.sınıfa gidiyorum boyum 140 kilom 28 çok zayıfım ama idealmi?

C

cici kız √

Forum Okuru
boyum kısaa

meraba arkadaşlar ben 2001 doğumluyum boyum 152-153 kilom 46 3 senedir voleybola gidiyorum övünmek gibi olmasın baya iyi oynuyorum babam 1,80 annem kısa biraz bende kendimi kısa buluyorum ve birazda kilolu bana önericeğiniz bir şeyler varmııı hee bu sırada çok az su içiyorum :D

K

kayıtsız üye

Forum Okuru
12 yaşındayım 6.sınıfa gidiyorum boyum 147 çok kısayım ne yapmalıyım

B

berk ersen

Forum Okuru
14 yaşındayım 183 üm bir arkadaşım oda 15 yaşında 189 bana cüce diyor. bir ara polemiğe girmiştim, cücemi kalıcam diye.

K

kilolu

Forum Okuru
11 yaşındayım boyum 152 kilom 46 kilom çokmu lütfen cevap verin...

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
13 yaşındayım boyum 168 kilom 49 ya da 50 iyi mi sizce erkeğim...

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
kilo

13 yaşındayım boyum 168 kilom 49 ya da 50 iyi mi sizce erkeğim...