Erkek ve Kız Çocuklarda Boy - Kilo Oranları

Mrb ben 1 ay sonra 12 yaşına gircem boyum 145 kilim 30 acaba boyuna göre kilim uygun mu değilse nasıl kilo alabilirim? Lütfen En kisa surede cevap verin...

Vücut Yüzey Alanınız: 1.12 metrekare
Yağsız Vücut Ağırlığınız: 27 kg
İdeal Kilonuz: 39 kg
Vücut Kitle İndeksiniz (BMI): 14.3 kg / metrekare
Sonuç: İdeal kilonuzun altındasınız
Boyunuza göre uygun ağırlıkta olmadığınızı, zayıf olduğunuzu gösterir. Zayıflık, bazı hastalıklar için risk oluşturan ve istenmeyen bir durumdur. Boyunuza uygun ağırlığa erişmeniz için yeterli ve dengeli beslenmeli, beslenme alışkanlıklarınızı geliştirmeye özen göstermelisiniz.

Mrb ben 1 ay sonra 12 yaşına gircem boyum 145 kilim 30 acaba boyuna göre kilim uygun mu değilse nasıl kilo alabilirim? Lütfen En kisa surede cevap verin...

Vücut Yüzey Alanınız: 1.12 metrekare
Yağsız Vücut Ağırlığınız: 27 kg
İdeal Kilonuz: 39 kg
Vücut Kitle İndeksiniz (BMI): 14.3 kg / metrekare
Sonuç: İdeal kilonuzun altındasınız
Boyunuza göre uygun ağırlıkta olmadığınızı, zayıf olduğunuzu gösterir. Zayıflık, bazı hastalıklar için risk oluşturan ve istenmeyen bir durumdur. Boyunuza uygun ağırlığa erişmeniz için yeterli ve dengeli beslenmeli, beslenme alışkanlıklarınızı geliştirmeye özen göstermelisiniz.

Merhaba arkadaşlar ben 11,5 yaşındayım boyum 1,65 kilom ise 55 iyi miyim sizce?

Merhaba arkadaşlar ben 11,5 yaşındayım boyum 1,65 kilom ise 55 iyi miyim sizce?

Vücut Yüzey Alanınız: 1.6 metrekare
Yağsız Vücut Ağırlığınız: 44 kg
İdeal Kilonuz: 57 kg
Vücut Kitle İndeksiniz (BMI): 20.2 kg / metrekare
Sonuç: Kilonuz tamamen normal
Boyunuza göre uygun ağırlıkta olduğunuzu gösterir. Yeterli ve dengeli beslenerek ve düzenli fiziksel aktivite yaparak bu ağırlığınızı korumaya özen gösteriniz.

Merhaba ben 11 yaşındayım 1.50 boyundayım 46 kiloyum.Sizce kilom normal mi?
Bana biraz fazla geliyor çok rica ediyorum nasıl zayıflayabilirim?? Yardım ederseniz mutlu olutum

Merhaba ben 11 yaşındayım 1.50 boyundayım 46 kiloyum.Sizce kilom normal mi?
Bana biraz fazla geliyor çok rica ediyorum nasıl zayıflayabilirim?? Yardım ederseniz mutlu olutum

canım bence boyuna göre kilon ideal ölçülerde hem yaşın daha çok küçük büyüyeceksin boyun uzayacak ergenliğe girdiğinde emin ol boyun çok uzayacak ve kilon daha az bile kalabilir şuan çok normalsin çok abur cubur yememeye özen göster ;)

Ben Erkeğin Yaşım 12.5 Kilom 54.6 boy 158 sizce nasıl

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba,

Vücut Yüzey Alanınız: 1,54 metrekare
Yağsız Vücut Ağırlığınız: 44 kg
İdeal Kilonuz: 55 kg
Vücut Kitle İndeksiniz (BMI): 21,6 kg / metrekare
Sonuç: Kilonuz tamamen normal
Boyunuza göre uygun ağırlıkta olduğunuzu gösterir. Yeterli ve dengeli beslenerek ve düzenli fiziksel aktivite yaparak bu ağırlığınızı korumaya özen gösteriniz

Geri