erkekler nasıl mı dize getirilir?

mütişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

ewet bu dedıklerınıze katılıorum benım sevgılım asker ve daha acemi birliğinde 3 gündür benim dışımda herkesi arayıp soruyo. 3 gün önce benı sevdıgını ve özleyen insan şimdi yok oldu. bu durumda 2 gün sonra geldiğinde bende arayıp sormıcam :)
çookk güzell yazmışsınız emeğinize sağlıkkk ... :)

Evet size sonuna kadar katılıyorum. Benim sevgilim asker ve daha acemi birliğinde, 3 gündür benim dışımda herkesi arayıp soruyor.
3 gün önce beni sevdiğini söyleyen insan artık aramıyor bile. Hayaller kurdurup sonra yıkmaya bayılıyor. Bu durumda dediklerinizi uygulamaktan kaçınmıyacağımm. :)

Arkadaşlar, bayan arkadaşlar, kusura bakmayın belki erkeği dize getirmenin bir yolu vardır ancak o yol bu değil. Erkek yapısı gereği dominant olduğu için, kadın onu yönlendiremez. Eğer yönlendirirse kadının başarısından değil erkeğin pasifliğinden kaynaklanır. Erkekler daha bağımsızdır, daha vurdumduymazdır çünkü üreme içgüdüsüne göre bakarsak, erkeklerde üreme şansı üzerinden atıyorum günde 10 çocuk yapma şansına sahip ama kadın 9 ayda ancak 1 çocuk yapabilir yani erkek tüm kadınları ister, kadın ise bir erkeği ister.

Bu yöntemlere mağruz kalan küçük bir erkek çocuğu bile , yapısı gereği itaat etmez, baskın olmak ister, hükmetmek ister.

Bu yöntemlerle ancak ünisex erkekler dize getirilebilir.

Ayrıca erkeğe küçük yavru köpek gibi benzetme yapmanızdan rahatsızlık duydum.

Saygılar.

insan cok sevince, ne yapsa az geliyor ve daha cok daha cok yapiyor her iyiligini...
sonrada karsisindakini biktiriyor.... dengeyi bulmak zor bence

bidefa erkeklerin kadın sitelrinde ne işi var. ayrıca erkekler bi ayda 10 kişiyi hamile bıarkabiliyosa bu kendi yetenekleri değil allahvergisi. git erkek sitelrine

Geri