Erkeklerde lazer epilasyon uygulamaları

M

Misafir

Forum Okuru

Son yıllarda ortaya çıkan "metroseksüel erkek" kavramıyla birlikte çeşitli uygulamalar için estetik merkezlerine giden erkeklerin sayında büyük artış olduğu gözleniyor. Erkek estetiğinde en fazla ilgi gören konuların başında ise istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri geliyor. Özellikle elmacık kemiği, kaş arası, ense, boyun, ellerdeki tüyler ve batıklar, omuz, sırt ve göğüs bölgelerindeki kıllardan şikayetçi olan erkekler, lazer epilasyon yöntemiyle istenmeyen tüyler ve batıkların tedavisine büyük ilgi gösteriyorlar.

Lazerepilasyon yöntemi ile ortalama 5-6 seans gibi bir süreçte kıl kökleri tamamıyla tahrip edilerek tamamen tüy olmayan bir görünüm elde edilebileceği gibi, uygulama 2-3 seans yapıldıktan sonra bırakılarak kılların seyreltilmesi ve daha zayıf hale getirilmesi mümkün.

Lazer epilasyon uygulaması yönünden bakıldığında erkek ve bayan hastalar arasında hiçbir farklılık yoktur. Hatta genellikle erkek hastaların, kıl köklerinin kalın olması nedeniyle lazer epilasyon konusunda daha avantajlı olduğu söylenebilir. Kalın kıl kökleri, lazer ışınının enerjisinden daha fazla etkilendiğinden, işlem kıl köküne daha fazla tahribat yapmaktadır. Buna bağlı olarak erkek hastaların tedaviye daha hızlı cevap verdiği söylenebilir.

bu yazım aslında hiçbiriniz haketmiyosunuz ama ben insanlığımı yapayım. biz halk olarak başkasının iyiliğini hiç istemiyoruz başkası benden daha iyi olmasın mantığı var. yahu epilasyon salonları har har müşteri kaydı yapıyo seanslara dahi sıra bulamıyosunuz bu kadar yoğun çalışan bi sektörden aldınız hizmeti neden kimse internetten yayınlamıyor. Epilasyonu internette araştırdığımda aynı sizler gibi epilasyon için bilgi almaya çalışanlar dışında kimse yok epilasyo yaptıranlar asla 2 satır yazı yazmıyor yazsada görülmüyor. 3 yıl önce yine aynı sizlere kimse doğru söylemediği gibi banada söylemediler bakın 11 seans diot ve alex epilasyon yaptırdım 3 güzellik salonuna gittim 8.000 tl para harcadım. LÜTFEN İYİYİDE KÖTÜYÜDE İNTERNETTEN YAZIN. Allah rızası için bencil olmayın.

6 seans Alexandra yaptırdım : çok yoğun olan kıllarım inceldi bazıları sarımsı tarzında oldu eskiden kıl yumağı gibiydim şimdi tüy yumağı gibi oldum var olan kıl asla tamamen bitmez 1 yıl sonra ince şeklinde çıkar ama yinede çıkar. tüm alex cihazlarıda aynıdır değişmez. pazılarda ve elmacıkta kıl tüy yoktu alex olmayan kılı resmen tetikledi. kalın kıllar en azından abes kaçmıyodu şimdi öyle bişey olduki bacağımı açamaz oldum.

Güzellik salonlarında uzman dedikleri kişiler 1-2 haftalık epilasyon kursu ile uzman ilan ediyolar. Sonuç bacağın bi tarafı çok kıl diğer tarafı az kıl. Kolun üstü yuvarlak şekilde ince uzun kolun altı üçgen şeklinde ince kısa oldu. Her kıl aynı boyuttada olmuyor. Bunlar ne uzmanı olacak hepsi senin benim gibi insanlar.

Diota gelince asıl yalan onda. FDA onaylı diye size yutturuyorlar sizde bunu bişeymiş gibi aa bak fda yazıyo diyodunuz amerikadan onaylı olunca herşey tamammı olacak. Bi ürünü pazarlerken herkez biyerden onay çıkartıyo ki zaten. FDA nedir yahu TC SAGLIK BAKANLIGI ONAYI VARMI bu ürünün. FDA değerlendirme şirketidir bu şirket gıda ve diyet ile ilgili araç gereçleri az da olsa bi bilimsel kılıf bulup onay verirler. Siz biliyomusunz fda denen bu şirketin zayıflama haplarına verdiği onay sonucunda 50.000 insanın vahşice öldüğüne, açın bakın internete hekimce.com yazın. Parayla her türlü onayın alındığı çok belli. İnce tüyü yok eden bir sistem yok. Eee o zaman birsürü otçular bakanlık onayı var dedi tütüne son ilacı sattı kutunun arkasını çevir tarım bakanlığı yazar. Kardeşler SAGLIK BAKANLIGI OLMAYAN NE İLAÇ NE DE CİHAZ NE DE KURUMA GÜVENİN. Diyot alex o kadar bilimseldide niye sağlık bakanlığı onayı yok,

Güzellik salonları sağlıkla ilgili biryer olsa SAGLIK BAKANLIGI denetlerdi yahu buraları belediye denetliyor belediye anladınızmı. Burası ticarethanedir. Siz bayanlar özellikle böyle konularda 2 gram güzel olayım diye çok çabuk aldanıyosunuz resmen gözünüz kör oluveriyor. Ben hiçbir kuruma ve şahsa ithamda bulunmuyorum sadece 3 yıllık tecrübem ve internet araştırmalarımı paylaştım. Canınız istiyosa gidin para harcayın hobi niyetine takılın. 2 seans epilasyona giden oooo çok iyi süper diyo epilasyon bitsin 3 ay geçsin kıllara bak sonra yazın ayıptır günah bu insanlar 3 kuruş para alıyo bu insanlara kaptırıyor. 8.000 tl bi insanın 7 aylık maaşı bu parayı garibanlar 2 yılda biriktiremez. Kimseye umut tacirliği yakışmıyor

Güzellik salonları neden hep diyot çalırda alex yoktur biliyomusunuz. Alex cihazı aylık masrafı var diotta yok. Güzellik salonları masraf bile etmiyor günlük 100 tl gideri varsa 2.000 geliri var. Bide 50 tl indirim bile yapmıyorlar. Yahu ülkenin geldiği hale bak yazık ki ne yazık.

Bide sayfalarda çokça diotun faydası alex kesin çözüm gibi bu şekilde müşteri kılıgındada internetten satış yapanlarda çokça var. Hatta geneli böyle.

Dün deneme amacıyla biyerle konuştum allah belamı versin yemin ederim internet adresinde ilk seansta %50 dökülme garantisi var dediler bunu onlara belirtmeden dedimki 4 seans gelmek istiyorum dediği cevap şu 4 seansta fazla çözüm alamazsın dedi 8 seans ( para için ) veriyoruz müşterimize dedi. Yahu yarısı gitcek dedim hepsine gerek yok dedim. Yalanı anladınızmı ilk seansta %50 garanti diyordu şimdi 4 seansta fazla çözüm yok oldu. Bu diod cihazlarıyla sadece kıl için de kulanmıyolar kremi sür üstüne yalandan diod dokundurt ver 100 lira.

Size tavsiyem erkek gibi kıllarınız varsa biraz inceltim derseniz Alexandra cihaza gidin çok ağrılıdır sakın yüze dokundurtmasın kızlar ama erkekler sakala çizgi yapabilir ( yüz bölgesi çok şiddetli ağrısı vardır) ama elmacık yapmasın kıllar çoğalır. Diot ndyag ıpl zaten kimse gitmesin etkisi çok zayıf.

Güzellik merkezleri yok cilt gençleştirme yok leke bilmem ne yapma diye yan geliri çoğaltmak için uydurduğu dümenleri yazmaya halim kalmadı. Diod cihazı bunlar için mucize resmen kılcal damar tedavisi leke tedavisi cilt gençleştirme herşeyi bu cihazla yapıyolar LAN NE MÜBAREK Bİ CİHAZ Dİ Mİ ARKADAŞLAR. Kremi sür üstüne ışıklı bi cihaz gezdir al sana Adria lima oldun. O krem heryerde satılıyo. Yüz bu kadar kolay güzelleşik gerginleşseydi estetik amaliyatı neden olsun bu kadar insan yazık degilmi bu AJDA PEKKANA kremin icadından haberimi yok. Güzellik salonlarına Bi sorun arkadaşlar bu işlemleri bak hemen hitap değişir.

Ama çok fazla üstlerine gitmemek gerekir bu güzellik salonlarının sonuçta herkez yapıyo böyle şeyleri dimi arkadaşlar. Özel hastaneye git onlar sağlık bakanlığı onaylı ticarethanelerdir. 2 köklü diş çekmek 150 tl ama bunu 2 defa ayrı ayrı günlerde çektirirse kök başına 100 bide muayene ücreti anladınızmı HERKEZE ALLAH KOLAYLIK VERSİN BU MEMLEKETTE

Geri