Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Oyle konusursam demagoji yapma der cekilir kenara :-(
Sende de ozaman madem ole ozaman hic cocuk bekleme.. cocuk felan istemiyorum de. Cocuk adini anmasin ozamab. Sen zaten hemile.kalirsan allah korusij onun stresinden.duser. oyle tektarafli degil.
Anlayisli olcak.bence sen acil onunla.konus..
Seni bukaar cok uzuyosa cocuk olsa neolur?
Yazik degilmi sana hem hastasin hem cocuk derdi ugrasiyon hem ev isi yemek yazik sanada. Guzel gene konus anlamazsa tepki. Bukadar.

Bendede oluyo esim disarda baska yerde beni kucuk dusuruyp bazen ama herzaman eve geldimde konusutorum onu halletmeden uyumuyom.. simdi soyledikce daha yapmiyo duzeltiyo kendinisi
Bu bikac defa oldu ve Her defasinda konustum, oda ozur diledi dikkatli olacagina soz verdi ama yine yapiyo aynisini, bende her defasinda ayni seyleri konusmaktan Sikildim artik, alti yasindaki Yegenime söylesem o anlar benimki anlamiyo. Istanbul agziyla beni delirtiyo ya

Bu bikac defa oldu ve Her defasinda konustum, oda ozur diledi dikkatli olacagina soz verdi ama yine yapiyo aynisini, bende her defasinda ayni seyleri konusmaktan Sikildim artik, alti yasindaki Yegenime söylesem o anlar benimki anlamiyo. Istanbul agziyla beni delirtiyo ya

onu strese sokan ne oluyor o küçük düşürdüğü yerde yada sen dahamı çekicisin eşine göre kendini yakıştırmıo olabilirmi?

Bak bendede oluyodu orda bisey demiyodun eve gelip konusuyodum ozue felan geciyodu yine yapiyodu..
Sonra dedimki bidaha yaparsan sana orda tepki veririm. Kaynanamda.misafri vardi sinir etti orda tepki verdim..
Sonra anlastik bidaha yaparsan napim dedim.
Ozmaan orayi terket dedi (ki esim.bunu hic sevmez)
Simdi daha yapmiyo..
Yani dinsizin hakkindan imansiz gelir.netodu gerrkiyo cok ciddi durumda:))

Geri