C

Cadıprenses

Hamiş Melek
SadmiN' Alıntı:
Adetin kaç gün geçti en son adeti ne zaman oldun ?
15 gün ama bu arada az bi kanama oldu bu adet gibide değildi su gibiydi ama renkli 3 gun icinde iki kez oldu

C

Cadıprenses

Hamiş Melek
SadmiN' Alıntı:
Bu arada evde yapılan testlere güvenmemelisin eczaneden hiç test alıp yaptın mı ?
Hayır yarın yapmayı düşünüyorum ama 17 gün daha erken olabilirmi yani kan tahlili de yaptırcam 10 yıldır adet olurum hic gogsumun agridigini yada sostini bilmem ve iki gundur kasıgımda batma oluyo duzgun oturamıyorum diyebilirim

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bisaniye şimdi 15 gün adetiniz geçti mi ? VE d aha test yapmadınız mı ? :D:D

C

Cadıprenses

Hamiş Melek
SadmiN' Alıntı:
Bisaniye şimdi 15 gün adetiniz geçti mi ? VE d aha test yapmadınız mısana soyle soylim 15 gun once adet olmam gerekiyodu ama gecen ay ki adetimden sonra ilk kez 17 gun once bi iliski yasadık ve adet olmadm yani emin olamadm icinde bekledimama degisiklikler devam ediyo

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Alıntı yapmışsın ne demek istediysen alıntı yapmadan yazar mısın bana ?

C

Cadıprenses

Hamiş Melek
SadmiN' Alıntı:
Alıntı yapmışsın ne demek istediysen alıntı yapmadan yazar mısın bana ?
son adetim temmuz ayindaydi 17 gun once son adetimden sonra tek bi iliski yasadik 15gun onceadet olmam gerekiyodu ve olmadım test konusunda da emin olamadm bugun 17 gun ve belirtiler devam ediyo

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Muhtemelen anlattıklarınıza baktığımızda hamilelik var gibi görünüyor. Umarım bilinçli şekilde yapmışsınızdır ve umarım yaşınız büyüktür

C

Cadıprenses

Hamiş Melek
SadmiN' Alıntı:
Muhtemelen anlattıklarınıza baktığımızda hamilelik var gibi görünüyor. Umarım bilinçli şekilde yapmışsınızdır ve umarım yaşınız büyüktür
22 ve beklenmeyen vede beklenmedik bir zamanda olan bir durum ama istiyorum

C

Cadıprenses

Hamiş Melek
Cadıprenses' Alıntı:
22 ve beklenmeyen vede beklenmedik bir zamanda olan bir durum ama istiyorum
Açıkcası merak ettim şey bu mümkünmü 5. Günden beri bu değişiklikleri fark ediyorum ama internette okuduklarım 3. Haftadan sonra hissedebilcemi söylüyo olabilir mi

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Allah herşeyin hayırlısını versin. Yüksek birm ihtimal ile hamilesiniz. Yarın testi yaptırdığınızda buradan hamile olduğunuzu yazacaksınız merak etmeyin. Evet üç hafta kadar olmasada adete bir hafta kala hisseden anne adaylarımızın çokluğuna bakarak evet diyebiliriz. Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz.

C

Cadıprenses

Hamiş Melek
SadmiN' Alıntı:
Allah herşeyin hayırlısını versin. Yüksek birm ihtimal ile hamilesiniz. Yarın testi yaptırdığınızda buradan hamile olduğunuzu yazacaksınız merak etmeyin. Evet üç hafta kadar olmasada adete bir hafta kala hisseden anne adaylarımızın çokluğuna bakarak evet diyebiliriz. Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz.
Amin inşAllah

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bu arada adet tarihinizin geçmiş olduğuna baktığımızda muhtemelen hamileysem iki üç haftalık bunu hisseder miyim diye soruyorsanız cevabımız evet eğer göğüslerde diken batması gibi bir hassasiyet var ise, kokulara hassasiyet ile birlikte bi gariplik, duygusallık durumu var ise ki zaten 15 gün geçmiş adetiniz çok yüksek ihtimal ile hamilesiniz :)

C

Cadıprenses

Hamiş Melek
SadmiN' Alıntı:
Bu arada adet tarihinizin geçmiş olduğuna baktığımızda muhtemelen hamileysem iki üç haftalık bunu hisseder miyim diye soruyorsanız cevabımız evet eğer göğüslerde diken batması gibi bir hassasiyet var ise, kokulara hassasiyet ile birlikte bi gariplik, duygusallık durumu var ise ki zaten 15 gün geçmiş adetiniz çok yüksek ihtimal ile hamilesiniz :)

C

Cadıprenses

Hamiş Melek
SadmiN' Alıntı:
Bulantım fazla yok ama sevdim bazı şeyleri yiyemiyorum o zaman çok bulantım oluyo iştah kaybım fazla diyebilirim baş ve bel ağrısı kasıkta batma gögüs uçlarım çok koyu uçlarda ve kol altına doğru bölgelerde ikisindede özellikle dokunun ağrı var ilk ondan fark ettim zatn 5.günde göbek altımda bi sertlik var sırt üstü yatınca daha çok hissediliyo bi şişlikte var şeffaf bir akıntı sürekli idrarda ciddi anlamda koyuluk falan yani

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tamam işte hayırlı olsun yarın haberinizi bekliyoruz :D:D

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Sabah ola hayr ola bakalım Rabbim isteyen herkese bebek nasip etsin Amin Hatta Çokça Amiiiin :D:D

C

Cadıprenses

Hamiş Melek
SadmiN' Alıntı:
Sabah ola hayr ola bakalım Rabbim isteyen herkese bebek nasip etsin Amin Hatta Çokça Amiiiin :D:D
Canım çok şükür diyorum ve artık gün sayıcam isteyen herkeze nasil olur inşAllah

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tamamda hamilelik var dimi neyin gününü sayıyon ? Var mı yok mu onu söyle bakim bi :)

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Yahu şöyle haykırsan HAMİLEYİİİİİİİM desen bizde ve bebek bekleyen anneler keyiflense :D:D Hayırlısı olsun bakalım. Şimdi sizi hamile olan annelere özel bir renkle ve isimle şeyettirelim hayırlı olsun yeniden :D:D