Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Elif cım ben ankardayım benım hastalıgımı ist buldular dedıgın dogru canım sok cok fena etklıyo amz adet sancısıyla bırlıkde oluca cıldıracak gibi oluyom sabahtan berı uzanıyorm işallah gecer

Ya cogu zaman daha pratik zekali oluyorum, veya beni dinlemesini istiyorum, yani bisey anlatiyorum veya beraber bisey konusuyoruz, daha benim fikrim dinlemeden susturmaya calisiyor beni buda beni acaip kizdiriyo.
Dün ki mesele de aslinda ptesi den kalma biseydi, ptesi isten msj atti, hazir ol ben gelince cikalim hediyeyi alalim dedi, bende o gün çok yorgundum bu gün kalsin Askim cok yorgunum dedim. Sonra geldi kapiya aradi in asagiya geldim diyo, bende dedimki msjimi almadinmi, bana diyoki senin ne Dedigin onemli degil, ben sana hazirlan dedim diyo tel de bagiriyo ! Eve geldi, dedim Askim benim dedigim nasil onemli degil ya, diyoki bende isten geliyorum yorgunum ama yinede gidiyorum magazaya. Bende dedimki Askim sen yorgunum dedigin zaman sana zorla bisey yaptirdimmi ? Bana halsizlik ediyorsun dedim.
Dün aksam da bunu one surerek bana diyoki, zaten iki gündür sinir ettin beni agzinin ortasina carpacam sonunda kendimi zor tutuyorum dedi,
Benimde magazanin ortasinda sinirlerim boşaldi artik kendimi arabaya zor attim aglamaya basladim, tam iki saat agladim evde, ahliyarak yemegi yapiyorum, gelmis bana diyoki kendine gore yap ben yemiycem dedi. Bende oturdum tek basima yedim agliyarak sonrada odaya gittim yatagin uzerine uzandim agladim agladim sajinlestum, o bütün bu zaman zarfinda tv basinda cekirdek citlatti :mad:
Iki saat sonra geldi beni salona goturmeye calisti ama hiç bisey yapmamis gibi davraniyo bende gitmedim, iyim burda dedim, sarildi optu o kadar. Ne bir ozur ne bir güzel soz hic. Sadece cocukluk yapiyosun dedi ve gitti. Burda dur da dusun ben niye bu durumdayim diye diyo bana :mad:
Bende pesinden gittim salona, dedimki, sen burda iki saattir hic dusundunmu ne yaptim diye ? Dedim, bana diyoki umrumda degil benim, çünkü ben hakliyim dedi :mad:
Piskinlige bakarmisiniz ?.......
Sonra odada Sikildim salona gectim biraz oturayim diye, ama tabi o bana konusuyo ben tavirliyim. Sonra bes dkk durmadi yanimda ben yatiyom dedi ve gitti. Saat daha 9 bile olmamisti. Yarim saat sonra gittim ki muzik dinliyo, muzugi kapatip yamacina oturdum. Konusmak istedim aslinda ama o kadar kirgindim ki agzimdan kelimeler dokulmedi, agzimi bile acamadim. Sadece oylece bakistik sonra kalkip ciktim odadan. Nereye gidiyorsun yatmiycakmisin dedi, sen yanliz yatmak istemedin mi, uyu sen dedim kapadim kapiyi ciktim. Bende o uyuduktan sonra gittim yattim. Iste boyle :-(
Basit dersiniz belki ama, ben bazen gerçekten çok bunaliyorum. Bu umursamazligi beni cok yipratiyor.

bukadar yazının içinde en çok çekirdeğe gıcık oldum. ne demek bu umurumda değilsinden başka... allah yardımcın olsun bence değiştirmeye çalışma olmaz sen değiş gerçekten takma onu kendine bak kendinle eğlenki oda bi noluo der yani benim hatun beni sevmiormu artık diye o düşünmeye başlar

Yazdiklarini okudum inan ne dusuncegimi.ne diyecgimi bilemedim.. encok kizdifum senin je dedigin onemli degil ben hazir ol dedim demesi sonra o laf carpicam gibi..
Bilmiyorum cocugun varmi ama.yoksa eger bence cocuk icin acele etme. Tabiki durumunj detayli bilmiyom ama ben olsaydim cocuk dusunmezdim bu halde ve ona derdim.cocuk istemiyom suanda cunki seninle mutlu olacagimiza inanmiyom.diye..
O cocugu nereye getircekki o.. boyle saygisiz bir evliligin icinemi..
Bilmiyorum Rabbim.esini islah etsin.
Elbet hepimizin sorunlari var cekilmez yanlari var esimizin ama bilmiyorum..
Sen nekadar suredir evlisin

Geri