Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Ben bugun tahlilimi yaptirdim.fakat sonucumu yarin alicam.aldigim zaman sizi haberdar edicem.hoscakalin.

beyza hanım merhaba ben 3 aylık evliyim bebek istiyoruz geçen ayın üçünde adet olmuştum normalde 2 gün geri gelir adet olmadım ne zaman test yapmam lazım teşekür edrim

Merhaba, kesin sonuç almak için beklenen döneminizde gecikme olmasınız bekleyin. Mensiniz de en az 3 günlük bir gecikme söz konusu olursa gebelik testi yapabilirsiniz..

beyza hanım merhaba ben 3 aylık evliyim bebek istiyoruz geçen ayın üçünde adet olmuştum normalde 2 gün geri gelir adet olmadım ne zaman test yapmam lazım teşekür edrim

Adet dönemi zaten 2-3-4 gün geri gelir bu normal bir durum . Zaman zaman dönemler de sapmalar olabilir . Buna da yaşam şekliniz,stres, kullanılan ilaçlar vs gibi durumlar etkilidir. Adettinizde gecikme olursa test yapın.Erken yapılan testler yanıltıcı olabilir..

Arkadaslar bugun ultrasona girdim alltan bakildi.ve bebegimin kesesini gordm cok sukur.bugun adetimin gecikmeainin 4.gunu

Merhaba, evde yapılan testler bazı nedenlerden dolayı hatalı sonuç verebiliyor şayet testiniz hasarlı değilse ve doğru uyguladıysanız test sonucunuz pozitif. Emin olmak için hcg testi yapmanızı öneriyorum..

Merhaba ben de yeni üyeyim ve aklımı kemiren bi şüphe var adetim 4 gün gecikti ve son bi haftadır vücut ısım çok yükseliyor midem yanıyor dün acile gittim idrar tahlili yaptılar ama negatif çıktı acaba idrar tahlili kesin sonuç verir mi şüphedeyim çünkü normalde düzenli adet olurum ve kendini önceden belli eder ama şu anda kendimi adet olacakmışım gibi hissetmiyorum

Geri