Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

arkadaslar ovulasyondan sonra kasık agrım ve mide bulantım oldu bel agrım ve atesimyüksek nedense bene 10 gün kala hcg ye baktırdım 0.19 çıktı iki gün sonra yani 8 gün kala tekrar baktırdım 0.29 çıktı sizce yükselirmi tekrar su an adetime 5 güm var adet günümde test yapcam ama sizce yükselirmi kasık agrım var su an
sizce yükselirmi

Merhabalar Hanimlar :) bend birsy danismak istiyorum sizlere adetime daha 6gün var ama bir haftadir baş dönmesi ve gun icerisinde hafif bulanti yasiyorum. Üşüttüm mü yoksa hamilik belirtisi mi bilemedim. Bu kadar erken bu belirtiler ortaya cikar mi sizce?

Merhabalar Hanimlar :) bend birsy danismak istiyorum sizlere adetime daha 6gün var ama bir haftadir baş dönmesi ve gun icerisinde hafif bulanti yasiyorum. Üşüttüm mü yoksa hamilik belirtisi mi bilemedim. Bu kadar erken bu belirtiler ortaya cikar mi sizce?

Merhaba, gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasın dan itibaren başlar. Belirtileri bu kadar erken yaşamazsınız. Durumunuz ya tıbbi bir neden den kaynaklı yada psikolojik. Mensiniz de gecikme olursa test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Merhaba ben de yeni üyeyim ve aklımı kemiren bi şüphe var adetim 4 gün gecikti ve son bi haftadır vücut ısım çok yükseliyor midem yanıyor dün acile gittim idrar tahlili yaptılar ama negatif çıktı acaba idrar tahlili kesin sonuç verir mi şüphedeyim çünkü normalde düzenli adet olurum ve kendini önceden belli eder ama şu anda kendimi adet olacakmışım gibi hissetmiyorum

Merhaba, bence hamilesiniz. Adetiniz gecikmiş ve vücut ısınız artmış .Vücut ısısının artaması gebeliğin işaretidir. Tüm belirtileri yaşıyorsunuz yeterli gecikmenizde var kanda gebelik testi yapın. İdrar testi yanıltabilir . İnşallah hamilesinizdir. Sonucu bizimle lütfen paylaşın .

Geri