Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Ce: Erken Gebelik Belirtileri

Bilgilerini paylaşacak başka tecrübeli melek yok mu buralarda? Hu huuu... Melekler hadi ama...
merhaba bilge hanım bn 2yıllık evliyim eşim daha çocuk iatemediği için korundu bu ay yapmaya karar verdik adetimden 4gün geçiyo gün boyu aşırı mide bulantısı yaşıyorm ve canm çok tatlı ymk istiyor acaba hamilemiyim 1hafta geçtkten sonra gebelik testi doğru yanıt verirmi sizce kan testi

merhaba bilge hanım bn 2yıllık evliyim eşim daha çocuk iatemediği için korundu bu ay yapmaya karar verdik adetimden 4gün geçiyo gün boyu aşırı mide bulantısı yaşıyorm ve canm çok tatlı ymk istiyor acaba hamilemiyim 1hafta geçtkten sonra gebelik testi doğru yanıt verirmi sizce kan testi

Kan testi için bir hafta beklemenize gerek yok adet tarihinden kısa bir süre önce de en erken gebelik testi olarak kan testini yaptırabilir ve değerlerinize göre hamilelik olup olmadığı konusun da bilgi sahibi olabilirsiniz. Şu an adet tarihinden dört gün geçtiği için idrar testi ve ardından kesin emin olmak adına kan testide yaptırabilirsiniz.

Merhaba, septomlarınız gebelik lehine görünüyor. Tabi hatırlatmakta fayda var her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir .Test yapmak içinde yeterli adet gecikmesi mevcut . Yarın gebelik testi yapabilirsiniz. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

Merhabalar bende test yaptın ikincisi 10 dakikada silik olarak göründü hafta sonuda malum acaba hafta sonu diye hastaneye gitsem kandan gebeliğime bakabilirler mi hamilelik şüphem var hamile isem kesin çıkar mı tşk

Merhabalar bende test yaptın ikincisi 10 dakikada silik olarak göründü hafta sonuda malum acaba hafta sonu diye hastaneye gitsem kandan gebeliğime bakabilirler mi hamilelik şüphem var hamile isem kesin çıkar mı tşk

Yaptığınız testin prospektüsünü okuyun kaç dakika sonrası dikkate alınır yazar. Bugün geçti artık yarın kanda gebelik testi yaptırabilirsiniz

kızlar merhaba;

öncelikle umuyorum isteyen herkesin gönlüne göre rabbim bebek verir...
ben dün kan testinde hamile olduğumu öğrendim.
öncelikle şunu söylemeliyim ki hamile olmadığım aylarda daha çok belirti yaşadım.

şu an sadece reglimden beş gün önce aralıklarla gelen kahverengi lekelenmem oldu birde azıcı midem bulandı ama psikolojik olduğunu düşündüm ben.
aslında bu süreçte yaşadıklarım gerçekten çok fazla ve tüm forumlarda neler yazıyorsa hepsi denendi açık söylemeliyim.

şimdi küçük mercimeğimin şokunu yaşıyorum , ve açıkçası doğru bir anne olabilir miyim ne yapabilirim onu düşünüyorum..

kızlar merhaba;

öncelikle umuyorum isteyen herkesin gönlüne göre rabbim bebek verir...
ben dün kan testinde hamile olduğumu öğrendim.
öncelikle şunu söylemeliyim ki hamile olmadığım aylarda daha çok belirti yaşadım.

şu an sadece reglimden beş gün önce aralıklarla gelen kahverengi lekelenmem oldu birde azıcı midem bulandı ama psikolojik olduğunu düşündüm ben.
aslında bu süreçte yaşadıklarım gerçekten çok fazla ve tüm forumlarda neler yazıyorsa hepsi denendi açık söylemeliyim.

şimdi küçük mercimeğimin şokunu yaşıyorum , ve açıkçası doğru bir anne olabilir miyim ne yapabilirim onu düşünüyorum..

Öncelikle tebrik ederim. Allah evladınızı sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin. Durumunuz hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz ? Mesela gebelik belirtileriniz tam olarak ne zaman başladı ? Adet gecikmesi öncesimi sonrasımı ? Ayrıca yaşadığınız belirtiler hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.

Ben de yeni üyelerden biriyim. Uzun zamandır takip ediyorum burayı. Biz de eşimle bebek istiyoruz bu ay korunmayı bıraktık. Ama ben polikistik over hastasıyım. Doktorum açıkça hemen hamile kalma olasığımın düşük olduğunu söyledi. Ama bu ay solumdan yumurtlayacağımı da söyledi kocaman bir yumurta gözüküyormuş. Yumurtlamamı hem idrar testiyle hem de doktorumun önerdiği tükürükle yumurtlama testiyle takip ettim. 5 ocakta adet olmuştum. 8. günde yani 13 ocakta idrarla yumurtlama testim çift çizgi çıktı. o gün ilişkiye girdik daha sonra gün aşırı ilişkiye girdik. Tükürük testi de tam yumurtlama zamanını gösteriyor. 16-17 ocakta tükürük testim pozitif çıktı. o günlerde de ilişkiye girdik. Tam yumurtladığım vakti iyi değerlendirdik yani. En son dün ilişkiye girdik işte.. Ama şu an kasıklarımdan aşağıya doğru kasılmalar var ağrı yapıyor arada bir bıçak saplanıyor gibi sancılar tutuyor bacağıma iniyor. Sanki karnımın altı şiş gibi hissediyorum. Tuvaletim varmış gibi geliyor. Acaba rahim mi hazırlanıyor dersiniz? Döllenme olma ihtimali yüksek aslında ama Allah ım izin verirse olur :) yorumlarınızı bekliyorum
Merhabalar son durumunuzu cok merak ettim açıkçası acaba hamile kaldınız mı aynı sıkıntı bendede var çünkü lütfen cevabınızı bekliyorum

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

:) bu yöntemi reglim geçmeden önce uyguladım dediğin gibi elime sert bişey geldi tekrar bu gün uyguladım hiç birşey yok o sertlik gitmiş :) çok tuhafım bilmiyorum duygularım çok karışık acaba dedikleri gibi geç döllenme bu yöntemi demi etkiliyo :) bebişim olmasını çok istiyorum yaklaşık 3 senedir evliyim sınavlardı tayindi derken sürekli erteledim 4-5 aydır istiyoruz diger aylardada sürekli hamilelik belirtilerini hissederdim ama sanki bu ay daha farklı belirtilerim geçen aylar çok heyecanlı olurdum regli günümü sabırsızlıkla beklerdim defalarca test yapardım ama bu ay daha farklı heyecan yok stres yok günüm geçikmesine rağmen gayet sakinim belirtiler dahada ağır bastı 1-2 haftadır bel ve kasık ağrısı kramplar bana komik geliyo bi belirti olarak ama burun kaşıntısı daha önce hiç hissetmemiştim :) rüyalarımda bile bebiş görüyorum :) yarın bi test alcam bakalım inşallah hamişimdir
Yüce rabbim herkesin gönlüne göre verir inşallah
Merhaba bu belirtileri yaşadınız acaba hamilemiziniz bende hamilelik çok istiyorum çok merak ettim

Hamileliğimin son dönemlerinde dökülmem başlamıştı doğumdan sonrasında daha çok döküldü emzirdiğim için bir şey de kullanamıyordum ama doğal olan ve dökülmeyi durdurup bize zararı olmayan doğal keratin kullanmaya başladım tabi özel bir durumum olduğu için patentli olanından aldım güvenerek kullandığım patentli keratin sayesinde dökülme kalmadı.

Geri