Erken menopoz için Evenıng Prımrose Oıl kullanan varmı ?

Erken menopoz için Evenıng Prımrose Oıl kullanan varmı ?
Herkese merhaba, arkadaşlar son günlerde düzensiz regl dönemlerim oldu. Doktora gittim erken menopoza girdiğimi yapılan tetkitler sonucu öğrendim. Hamile kalmak için fazla zamanımda şansım da yokmuş. Doktor bir an önce tüp bebek yaptırmamı önerdi. Bende internetten araştırmaya koyuldum.Menopoz neden oluyor diye. Östrojen düşünce menopoz gerçekleşiyormuş. Bende östrojen içeren besinler hakkında araştırma yaptım.Soya ve soya ürünlerinde yüksek seviyede östrojen olduğunu belirledim. Şimdi soya sütü tüketiyorum ama farklı alternatiflerde arıyorum.Dün eczaneye gittim Soya içeren destek ürün varmı dedim. Ürün tükenmiş bana başka bir ürün önerdiler. Önerilen ürün EVENING PRIMROSE .Ürünü aldım. Her gün ara vermeden düzenli olarak kullanırsam erken menopozdan kurtulacağım söylendi. Acaba bu ürünü kullanan varmı ? Kullanan arkadaşlar nasıl sonuç aldınız yardımcı olurmusunuz ?
 

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Evening Primrose Oil yani çuha çiçeği yağı . Bu destek ürünün ihtiva ana maddesi primroz yağı. Primroz yağı omega 6 bakımından çok zengindir. Yumurtlamaya yardımcı olduğu gibi adet düzensizliklerine , erken menopoza iyi gelmektedir. Bu ürün ilaç değildir. Takviye üründür. Bu ürünle birlikte soya ürünlerini de tüketmek faydalı sonuçlar almanızı sağlar. Ürünü kullandıktan sonra bizimle mutlaka etkilerini ve sonucu paylaşın.
 

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Evening Primrose Oil ürününü bende bir yerde okumuştum. Bayanın birine menopoz teşhisi konmuş . Çocuğun olmaz denmiş. Bayan bu ürünü kullanmaya başlamış ve bir kaç ay sonra evlenmiş hamile kalmış. Erken menopoza girenler için mucizevi bir ürün. Bakalım başka kullanan varmı başlığı gören mutlaka yorum yapıcaktır.
 
Üst