Erken menopoz için Evening Primrose Oil

Ecem ;)

Aktif Üye
Üye
Erken menopoz için Evening Primrose Oil
Merhaba arkadaşlar , ben 39 yaşındayım. Erken menopozla yüz yüze geldim. Bir takım belirtiler den dolayı menopozdan şüphelendim ve hormonlarıma baktırdım. Sınırdaymışım. Menopoza girmek dünyanın sonu değil ama septomları çok kötü. Yaz kış demeden ateş basmaları, sıkıntı,stres gibi belirtiler insanı canın dan bezdiriyor. Ben bu septomları ortadan kaldırmak için doğal çözümler aradım ve sonun da buldum. Şu an yediğime içtiğime çok dikkat ediyorum.

Evening Primrose Oil.jpg

Yaptığım araştırmalar sonucu Evening Primrose Oil isimli destek bir ürün buldum . Bu ürünü 1 haftadır kullanıyorum. Bende yarattığı etkileri paylaşmak için bu konuyu açtım. Arkadaşlar ben normalde çok hiper aktif biriydim. Son dönemlerde kronik yorgunluk çekiyorum. Sabahları ağrılarla ve agresif uyanıyordum. Bu ürünü kullandıktan sonra sabahları daha dinç uyandığımı farkettim. Geceleri huzursuz bacak sendromundan dolayı kalitesiz uyku çekiyordum . Şükürki ilacı aldığım dan beri bacak ağrım azaldı. Tamamiyle geçmesede ara sıra olması bile beni sevindiriyor. Bende ayrıca kalp ritminde yetersizlik var. Bu ürün sayesin de bir kaç gündür kalp ilacı kullanmıyorum .

Bu ürünün o kadar çok faydası varki. Tırnak problemlerinden cilt sorunlarına , saç dökülmesinden kısırlığa kadar bir çok probleme iyi geliyor. Yan etkisi mide bulantısı,ishal ve baş ağrısı. Bende bunların hiç biri olmadı. Bu ürünü internetten almayın bir eczaneden tedarik edin. Ben olabildiğince bu ürünün kısaca faydalarına değindim.Ürün erken yaşta menopoza girenler için gerçekten ideal . Ürün hakkın da detaylı bilgileri eczacıdan alabilirsiniz.

Evet demin internetten araştırdım bayağı bir faydası varmış. Menopoz dışında diğer rahatsızlıklar için de kullanılabilir. Bu üründen mutlaka tedarik edeceğim. Acaba erkeklerde kullanabiliyormu ? Bununla ilgili bir bilgi bulamadım. Konuyu okuyan ziyaretçilerimiz yada bilgisi olanlar varsa lütfen yorum yapsın.

Geri