Ertesi Gün Hapı İçip Ara Kanama Olanlar

Merhaba kızlar. Yumurtlama gününden sonra ki 3.gün birliktelik yaşadım içeri boşalma falan olmadı ama ben içime sinmediği için 48 saat sonra ertes72 içtim. Adet zamanında oldum ama ilk gün çok yoğun sonra 2 gün lekelenme şeklinde sürdü ve bitti. Normalde 1 hafta sürerdi. Ilacin yan etkisi midir ?
Adminlerin dediği zevk suyunda nadirde olsa sperm bulunabilir illaki boşalması gerekmiyor ertesi gün hapıda yüzde yüz korumuyormuş ama sen adet oldum diyosun bence gebelik yok günün geçerse test yaparsın

Merhaba kızlar. Yumurtlama gününden sonra ki 3.gün birliktelik yaşadım içeri boşalma falan olmadı ama ben içime sinmediği için 48 saat sonra ertes72 içtim. Adet zamanında oldum ama ilk gün çok yoğun sonra 2 gün lekelenme şeklinde sürdü ve bitti. Normalde 1 hafta sürerdi. Ilacin yan etkisi midir ?

Ella hap adet miktarında ve adet döngüsüne müdahalede bulunabilir. Yinede tedbiren gebelik testi yapın ella gibi ertesi gün hapları gebeliği % 100 engellemiyor.

merhaba ilişkiden sonra 5 saat içinde ilk defa ella kullandım, herhangi bir yan etki göstermedi fakat yaklaşık 9 gün sonra hafif pembe renkli, 11 gün sonra ise kahverengi akıntım oldu, adet günüme daha 6 gün var, kullanan arkadaşlar durum sizce nedir?

merhaba birliktelikten sonra 5 saat içinde ilk defa ella kullandım, herhangi bir yan etki göstermedi fakat yaklaşık 9 gün sonra hafif pembe renkli, 11 gün sonra ise kahverengi akıntım oldu, adet günüme daha 6 gün var, kullanan arkadaşlar durum sizce nedir?

İlaç hormonlara müdahale ettiğinden ilaç kaynaklı lekelenmeler olabilir. Regl döneminizde gecikme yaşarsanız gebelik testi yapın. Ertesi gün hapları gebeliten % 100 korumuyor.

Merhaba partnerimle adet kanamam bittikten 2 gün sonra korunmasız ilişkiye girdik içime boşalmadı ama yine de ilişkiden 25 30 dakika sonra ertesi gün hapı kullandım ilişkimizin üzerinden 6 gün geçiyor bugün kan renginden hafif daha açık sızıntı şeklinde kanama oldu regl olmama henüz çok var bu ilacın yan etkisi midir ?

Merhaba partnerimle adet kanamam bittikten 2 gün sonra korunmasız ilişkiye girdik içime boşalmadı ama yine de ilişkiden 25 30 dakika sonra ertesi gün hapı kullandım ilişkimizin üzerinden 6 gün geçiyor bugün kan renginden hafif daha açık sızıntı şeklinde kanama oldu regl olmama henüz çok var bu ilacın yan etkisi midir ?

ertesi gün hapı alındıktan sonra leke tarzında kanama görülebilir bu yan etkidir adet kanaması değildir ama olağandan daha fazla adet kanaması gibi kanama olursa doktora başvurmanızda fayda var. Geçmiş olsun

Peki hamilelik gibi bir durum olur mu ?
Ertesi gün hapları hamileliği önleyici bir korunma yöntemi ama yine de küçük bir ihtimal vardır her zaman. Hamilelik oluştu ise dollenmeden 6-12 gün sonra yerleşme kanaması görülebiliyor bu adet kanamasından farklı olarak leke tarzında 3 günden fazla sürmeyen bir kanamadr

Ertesi gün hapları hamileliği önleyici bir korunma yöntemi ama yine de küçük bir ihtimal vardır her zaman. Hamilelik oluştu ise dollenmeden 6-12 gün sonra yerleşme kanaması görülebiliyor bu adet kanamasından farklı olarak leke tarzında 3 günden fazla sürmeyen bir kanamadr
Benimki 1 gün bile sürmedi çok ufak ilişkiden 7 gün sonra meydana geldi ilişkiden 2 gün sonrada yumurtlama dönemine girdiğimi gösteren akıntı oldu ertesi gün hapını da ilk 1 saat içinde kullandım

Geri