Ertesi Gün Hapı İçip Ara Kanama Olanlar

Sevgilimle cinsel ilişki öncesi sevişirken zevk suyu geldi sildi sonrası çok kısa cinsel ilişkiye girdik geri cekilme ile dışarı boşaldı sonrası 28 saat sonra ella hap içtim adet günüm hep duzensizdi fakat tahmini 4-5 gün var yani yumurtlama dönemine aslında uzak fakat tedirgin olduk ilaç yan etkisi yaşamadım hapı iceli 3. Gün oldu bunun nedeni nedir

Sevgilimle cinsel ilişki öncesi sevişirken zevk suyu geldi sildi sonrası çok kısa cinsel ilişkiye girdik geri cekilme ile dışarı boşaldı sonrası 28 saat sonra ella hap içtim adet günüm hep duzensizdi fakat tahmini 4-5 gün var yani yumurtlama dönemine aslında uzak fakat tedirgin olduk ilaç yan etkisi yaşamadım hapı iceli 3. Gün oldu bunun nedeni nedir
Geri çekilme yöntemi uygun korunma değil ella hap gebelikten %100 koruma adet tarihinizde gecikme olursa test yaparsınız

zevk suyu bile hamile kalmanıza sebep olabilir ki ilişki gerçekleşmiş sizde riskli bir korunma yöntemi. İlişkiden hemen sonra korunma hapı içmişsiniz bu haplar ne kadar erken alınırsa o kadar iyidir. Adetinizi bekleyip geçerse test yapacaksınız bu kadar basit.

Merhaba ella ilacını kullandım nişanlım içime boşalmadı ama tedbir olsun diye aldım 2 gün önce aldım hapı ama bu sabah kahverengi akıntı arkasından da açık pembe akıntı gelmeye başladı. Midemde ağrı var. Adetime 10 gün var daha. Bu neyin belirtisi olabilir?

Merhaba ella ilacını kullandım nişanlım içime boşalmadı ama tedbir olsun diye aldım 2 gün önce aldım hapı ama bu sabah kahverengi akıntı arkasından da açık pembe akıntı gelmeye başladı. Midemde ağrı var. Adetime 10 gün var daha. Bu neyin belirtisi olabilir?
Tedbir amaçlı almışsınız zaten hamilelik söz konusu değil. Kanama ise bu başlardan sonra oluşabilecek bir durum

Ertesi gün hapları ara lekelenmelere kanamalara neden olabilir. Adet düzenini etkileyebilir. Mide sorunlarıda ertesi gün hapından kaynaklanabilir. Ağrınız devam ediyorsa hekime görünün

merhaba 10-13 gün önce nişanlımla ilişkiye girdik. ilişki sonrası çok emin olamadığım için ella kullandım. reglime 1-2 gün var ancak kanamam oldu tam regl gibi değil. sizce bu yerleşme kanaması mı hamilemiyim ne yapmam gerekiyor. çok acil cevap verin lütfen :(

merhaba 10-13 gün önce nişanlımla ilişkiye girdik. ilişki sonrası çok emin olamadığım için ella kullandım. reglime 1-2 gün var ancak kanamam oldu tam regl gibi değil. sizce bu yerleşme kanaması mı hamilemiyim ne yapmam gerekiyor. çok acil cevap verin lütfen :(
ilişki sonrası korunma hapı almanız hamileliği engellemiştir diye düşünüyorum. Aynı zamanda bu ilaçlar adet döngüsünde düzensizlik yaratabilir.

Regl dönemi 3-4 gün geriden gelebilir bundan bir anormallik yok. Regl olmuşsunuz. Kanamanızın miktarını kullandığınız ella hap etkileyebilir. Yinede emin olmak adına gebelik testi yapmanızı öneriyorum . Ertesi gün hapları gebelikten % 100 korumuyor..

Erkek arkadasımla ilişkıye girdi ve içine boşaldı ertesı günü hapı 5inci günü attım 7 gün snra ara kanaman geldi ve 4 gün sürdü adetıme 9 gün vardı şimdı ise adetım gelmedı henüz acaba hamıle kalır mıyım lütfen cvp yazın..

Geri