Ertesi gün hapı kullandım kanamam durmuyor yardım lütfen

• Konbuyu başlatan acil yardımmmm
  • Başlangıç tarihi
A

acil yardımmmm

Forum Okuru
Ertesi gün hapı kullandım kanamam durmuyor yardım lütfen
ella ertesi gün hapını iki defa kullandım adetime yakındı normal adet oldum fakat ayın yedisinde adet olacağıma öncesi 27 sinde 10 gün önce oldum ve 10 gündür kanamam durmuyor lütfen cevap yazarmısınız

Ertesi gün hapı kullanmadan dolayı bu kadar kanama olmaması lazım. Sana tavsiyem derhal bir doktora gitmen yönünde olacaktır. Lütfen kulaktan dolma tavsiye edilen ya da eczanelerin sana kanamayı kesmesi için tavsiye edeceği hiç bir şeyi kullanma. Derhal bir doktora git. Eğer kanaman şiddetli ise ve kesilmiyorsa kesinlikle git. GEçmiş olsun canım.

Merhabalar,

Ertesi gün hapı kullanımından hemen sonra kanamaların fazlalaştığı ve üç gün maksimum beş gün kadar sürdüğü, kullanıcılarımızdan gelen yorumlardan anlaşılıyor. Hemen sizin için yorum yazan bir misafir üyenin de belirttiği üzere bu kadar kanama sürmez. Sürmemesi gerekiyor. Derhal bir kadın doğum uzmanına gitmende büyük fayda görüyorum. Geçmiş olsun. Lütfen gelişmelerden bizi de haberdar et olur mu ?

Saygılar.

Arkadaşlar ella kullandım kanama olmadan gününde adet oldum,1 hafta geçti şimdi kahverengi şeklinde kanamam var sizce ilaçtan mı ? Adet ağrısı gibi karnımda ağrı var ve adet oluyorum sanırım yardım lütfen

Şüpheli ilişki sonrası beklenen adet döneminiz gerçekleşmiş. Bu durumda gebelik söz konusu değildir. Lekelenmeniz ilaç kaynaklı olabilir.

Şüpheli ilişki sonrası beklenen adet döneminiz gerçekleşmiş. Bu durumda gebelik söz konusu değildir. Lekelenmeniz ilaç kaynaklı olabilir.
Çok teşekkür ederim , vaktinde oldum adetimi ama şimdi yine adet olunca korktum , ilacın etkisi 1 ay sürer die okuyorum heryerde , hormonları bozdu sanırsam

Geri