Eşim beni aldatıyor lütfen bi akıl verin

E

elif bilik

Forum Okuru
Eşim beni aldatıyor lütfen bi akıl verin
merhaba ben eşimle 2009 yılında internette tanışarak severek evlendim ama kıskançlık krizlerim baskılarım yüzünden mutlu olamadık
dün telefonunda bir mesj buldum sabahın köründe kendi telefonundan arkadaşını işletmek amaçlı atmıştı o mesajı şahin bey mrb
ben sibel nasılsınız iyimisiniz diye başlıyordu mesaj tuba izinli yazıyordu sonundada..eşime güvensemde içime kurt düşmüştü onun uyanmasını beklemeden onumarayı arayıp falan kişiyi aramıştım dedim eşimin arkadaşı numarayı araştırmış ve eşimin adına kayıtlı olduğunu bulmuş ve diğer başka rakadaşına aratmış sabahın beşinde telefon çaldı ben ahmetle görüşecektim sorusuna yalnış numra dedim..öğlen vakti duşa girdim ve eşimin telefon konuşmalarını duydum çıktığımda beni şahin aradı dedi hiç aramazdı ALLAH ALLAH dedi oda pirelenmişti çünkü arkadaşı nabız yoklamak için aaramıştı onu..benim telefonumdaki numarayı verdim aptal gibi biri sabah arayıp ahmetle görüşebilirmiyim dedi dedim numrayı alıp 11855den araştırdı ve ve şahin arkadaşının ahmetle görüşecektim diye aratırdığı talip kılıç diye biri çıktı eşim beni sıkıştırdı aradınmı aramadım diye inkar edince sinirlenip kapı camını kırdı camlar koluna batınca bana vurmaya başladı ilk defa dayağını yiyordum onun..ailsini aradı benim ailemi arayıp şikayet etti...aramızın düzelmesi için ne yapmalıyım??ilk defa böyle birşey geliyor başıma bana ilk ve son bir şans verdi bu evde yaşamamam bir yaşındaki kızıma bağlı onunyüzünden boşanmıyor zaten babasıda izin vermiyor boşanmaya..onu çok seviyorum ve çok pişmanım sesimi bile duymak istemeyip varlığıma tahammül edemiyor cevap verin lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:
eşim ben aldatıyor diyorsun aramızın düzelmesi için ne yapabilirim diyorsun yada şöyle sorayım ayrılmaktan yana mısın affetmekten mi

misafir arkadaşımız daha çok affedilmek isteniyor gibi..
hem aldatan o hem seni döven o yarasına bastın diemi bu öfkesi anlamadım.. kime neyi şikayet ediyor pardon ?? kendi yaptığı normal senin bunu anlamış olman mı sorun? seni aldatıyor sana katlanamıyor sevmiyor dövüyor sen hala ben onu seviyorum ne yapmalıyım mı diosun ? pess doğrusu..

şartlar koşullar nedir neyi gerektirir bilinmez ama ortada aldatma durumu var.belki burda eşim beni aldattı çok üzgünüm haketmedim baa bunu nasıl yapar veya ne yapmam gerekiyor diye başlayabilirdin.evet çoğu evlilikte aldatma kaçınılmaz ama
sana ne için ve son şansı verior anlamadım ki hatayı yapan o değilmi.sen onun hatasını ortaya çıkardığın içinmi pişmansın bu ne yaaaaaaaaa hem aldatsın hem dövsün hem babamı arasın birde bana son şans versin ölemi

Moderatör tarafında düzenlendi:
dur bakalım anlamış mıyım

eşin seni aldatıyor
sen eşinin seni aldattığını anlayınca eşin özür dilemek yerine seni dövdü...
sen çok pişmansın

yok şöyle anlamak istiyorum eşin seni aldatmamış ama sen aldattı zannetmişin eşini biraz mahcup ettin.

canım her iki durumda da seni dövmeye sana hakaret etmeye hakkı yok.
pişman olacak bir durum yok ortada. her kadın kıskanır.
ben olsam karakola gider şikayetçi olurdum.
umarım herş ey istediğin gibi olur.

galiba ben anladim.... ??!§$%&%
esin seni aldatiyor sandin, ama o seni aldatmiyordu ve bunlarin hepsi bir yalnis anlasimdan ibaret oldugu icin esin seni affetmiyor.
cünkü yine kiskanclik krizi ederek esinle konusmadansa onun arkasindan oyunlar oynayarak onun seni aldatip aldatmadigini ögrenmek istedin.

Seni anliyorum, ama ben senin yerinde olsam birdaha böyle yapmam.

Araniz düzelmesin icinden, namaz kil dua et + hergün kuran oku (yasin cok iyi geliyor) ve agzindan "ya vedud" zikrini düsürme.

Ama eyer esin seni aldattiysa o zamanda artik onda kalmani tavsiye etmem, tabi kizin var arada ama kendisi hataliyken seni hatali duruma sokan birisiyle ne kadar mutlu olacaksinki? Bugün yarin kizinizda hisseder bu mutsuz yuvayi.

Sana birde nasiyattim var, kendini kocanla mesgul ettme. Yani beni aldatti aldatacak diye... seytan var ya seytan o seni en zayif yerinden vurmaya calisiyor ve yuvani bozmak istiyor. onun eline bu kozu verme...

Allah´a c.c. sigin kardesim.

Rabbim hakkinizde herseyin hayirlisini nasip etsin ve sizi kendi nefsinizin ve seytanin serrinden korusun.

Amin

Geri