Eşim beni aldatıyor mu nasıl anlarım

anlayamadigim genelde ikinci kadin ,birincisinin eline su dokemez durumda oluyor.cok yakin arkadasimdan biliyorum bunu cozebilmis degilim.

Slm herkese.1senelik evliyim ve severek evlendim ve son zamanlarda eşimde bir değişiklik olmaya başladı.aniden sinirleniyor.aniden romantige bağlıyor aniden odunlasiyor.bazen opuyor sarılıyor dizime yatıyor ask cümleleri söylüyor çok güzel olduğumu ve iyikide tanimisim seni diyor . bazende isten geliyor hic konuşmuyor internete giriyor telle oynuyor ve bazende aniden bağırıp sinirleniyor.vede çok kıskanıyor beni.ayriyettende çaktırmadan kızlara bakıyor ve biara eşimin bi erkek arkadaşı var ve bu eşime bi kizin açık fotolarini gönderip ayarlayabilirim demiş bunuda şöyle anladım birgün teli elinden hic atmiyor bende ver telini dedim alamadım ve öyle demisti ondan beri supheleniyorum ve sorduğumda da ben seni seviyorum niye aldatiyimki diyor hic bir kanıt bulamıyorum ne yapmam lazım eşimi çok seviyorum ve şuan onun bebeğini taşıyorum karnimda :(

Bir erkek aldatırsa ya çok ilgili olur yada çok ilgisiz . Aldatmayı anlamanın tek yolu erkeğin davranış ve tutumunu takip etmek. Ki günümüzde zaten bu aldatma olayıda çok oluyor.Sosyal medya üzerinde özellikle . Aman dikkat hanımlar gözünüzü dört açın :D ;)

Geri