eşim beni aldatıyor mu?

duyguuuuuu

Yeni Üye
Üye
eşim beni aldatıyor mu?
14 yıllık evliyim.her şey çok güzel gidiyordu.fakat eşim son zamanlarda garip davranmaya başladı.uzun bir süre hareketlerini takip etmeye başladım.bana eskisi kadar yakın değildi.benden sıkılmış gibi davranıyor, eve geç geliyor, benimle az vakit geçiriyordu.bunu birkaç arkadaşımdan duymuştum aldatan erkek başkalaşım yaşıyormuş.bununla ilgili internetten uzun bir süre yazılanları okudum.benim gibi olan bir çok kadın olduğunu öğrendim.erkekler ne kadar aç gözlü oluyorlarmış.daha sonra bir kaçıyla iletişime geçtim.bana bazı tavsiyelerde bulundular denedim olmadı en son çağre olarak bana bir Dedektiflik Bürosu söylediler.işe yaradığını eşinin neler yaptığını takip edip fotoğraf çekimleriyle kanıtlıyorlarmış.bende dayanamadım dedektiflik bürosuna gittim. karşılaştığım sıcaklık karşısında mutlu oldum. gerçekten de çok yardımcı olundu.orda ki görevliler eşimin neler karıştırdığını bir kaç gün içinde bana delilleriyle birlikte sundu.önce inanamadım gözlerimle görmek istedim.eşimi bulup bana gösterdiler.yani eski eşimi. şuanda ayrıyız.ama pişman değilim. donuna kadar aldım.

Link vermek kesinlikle yasaktır...
edit by TİTAN...

vay be helal olsun sizin yaptığınızı her kadın yapamazdı..
14 yıl belki daha fazla emek vermişsiniz,umarım bundan sonraki hayatınız gönlünüze göre olur..

Allah Allah ne garip!Konunun ismi [h=2]eşim beni aldatıyor mu? Sonuç aldatan eşimi bıraktım ..Başlığımı yalnış yazdınız yoksa dert mi yandınız anlayamadım..[/h]

ben allahım korusun öle bişeyle karşılaşsam ki oyarım ben adamı allahım şeytana uydurmasın eşleriimizi:) peşine düşer o kadınıda adamıda yolarım ... tek celsede boşarım hiç düşünmem önünü arkasını ne halt işlerse işlesin boşandıktan sonra çocuklarımında yüzünü göstermem çeksin cezasını derim.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri