esim benimle ilgilenmiyor:((

melegimsin

Hamiş Melek
Üye
esim benimle ilgilenmiyor:((
kizlar bende sizlere icimi dokmeye geldim :(esim bana karsi cok ilgisiz ne yapmaliyim .isten geldi oturyodum bana illa odaya git burda oturma diyo.ben ona hic ilgi gostermiyorum biliyorum cunku onunda benimde morelimiz cok bozuk ne o bana ilgi gosteriyo nede ben ona nicin derseniz hayat sartlarindan dolayi ....biizim hic kendimze ozel beraber zaman gecirmedik hep birileri vardi yanimizda .mesala ben hic kocama ozel bi kiyafet giymedim ozel yemek yapmadim tv karsina koltuklara uzanip rahat rahat tv izlemedim disarda elle elle tutusup gezmedim baska insanlarla yasadigimiz icin evimizde olmadigi icin evde rahat degiliz ufak defek seylerden bile kolay kolay kavga cikariyoruz yatakda bile ilgisiz olmaya basladi yataga girdiginde arkasini donup yatiyo bana cunku cok dusunuyo beni dusunmeye firsatti yok kafasi hep madi dertlerle mesgul sosyal hayatimiz yok ben onla ilgilenirsem ilgilendi ilgilenmesem umru bile degil bazen cok yakin bana bazen cok uzak .ben evliligimi doya doya hic yasayamadim yaaa ne bahtsizim benn hep ugras caba icerisindeyiz.evlilimize 10 ay oldu ama ben kendimi 10 yillik evli gibi hissetiyorum.Biktim bu hayattan valla hic tadi tuzu yok :uhu: bende mutlu bir evlilik yasmak istiyorum :uhu:

canım bende bugun neler yasadm bi blsen... meleğim bnmde evliliğm 15-20 yıllık gibi evlilik oldu. artık kocam her lafında seni sevmiom fln dio çok ağrıma gidio aynen yatakta arkasını dönüo. ama sizin maddi sıkıntıdan diosun bence içini ferah tut bacım hiç üzülme herşey düzelir elbet gönlünce olur işte ogün belkide bu yazdıklarına gülüüp geçersin cnm inşallah.

kizzz melek neden öyleki.. yalniz oturmuyormusunuz siz?? :S:S

annem yapma öyle kiss aglayacagina bak sorunlarini biliyorsun bu iyi bisieyy.. giyin süslen okadar pahali sekilde olmasina gerek yok ucuz seylerlede olabilir bunlar.. yemegini sevgiyle pisir sevgiyle yedir esine anamm.. 10 aylik evliler arkasini döner yatarmi hecc yaa... kuzuu kendine gelll esinide kendine getir.. herkesin var o sorunlari ama bunu ayri ayri kafa sisirerek yapmak yerine birlik olarak yapin... erkek iste kendi kendine düsünüp cözüm bulmak hoslarina gider ama sen ona sicak davran gülümse ne kadar herseyi sen yapiyo olsanda bikma gücenme devam yap insallah karsiligini alirsin...

yanliz degiliz canim hic tanimadigim 5 kisiyle daha yasiyorum 2 kiside biz 7 kisiyiz .esime kiyafet giyme yemek yapma ihtimalim sifir zaten o hep calistigi icin ona ozel sofra hazirlamadim hicc.hep is yerinde yer icer degil ona ozel kiyafet esoflmanlarimla bile rahatca gezemiyorum uzanamiyorum tc karsiisinda sizip uykuya kalamiyorum sonra kocam beni yatagina git diyemiyor ben bole seyler yasamadim evliligimde hep bu yuzden mutsuz huzursuz gunluk hyatimda neler yaptim anlatamiyorum bir araya gelemedimiz icin ben uyurken yataga girer arkasini doner sabah olunca gider benimkide bole bi yasanti cnm sabir ediyoruz :uhu:

:S:S alla allaaa

kiz tamamda neden arkasini dönüp uyuyo seni özlemiyormuymus.. hicmi vakit gecirmiyorsunuz birlikte.... ne zamana kadar beraber oturacaksiniz onlarla ki :S

valla canim bir yil daha oturabilirim beli bisi yok :) kocama sordugumda niye arkani donup yatiyorsun cvb: ben bu tarafa yatmayi seviyorum hep arkasi donuktur arada bir doner boyle evllilklerde var iste bende yeni ogreniyorum kendimden :S

bazı erkeklere bıseylerı ogretmek gerekır bence yada ben ögrettım o sarılmıyosa sen sarıl böyle uyumak ıstıyorum bugun de en falza ıkı kere kızar sonra hosuna gıder.. ben sana dokunmadan uyuyamıyorum de mutlaka dokunarak uyu arkası donuk olsa bıle.. o gelmeden uyuma..
duymak ıstedıgın kelımelerı cumlelerı söyle mesela bana askım desene bana senı sevıyorum desene gıbı ılk baslarda sıkıcı gelcektır ona ama senın mutlu oldugunu görunce bu kelımeler sıklasacaktır emın ol yanı kısaca ona caktırmadan kendını anlat ve senı nasıl sevmesı nasıl deger vermesı gerektıgını anlat

ayyy aynısını bende kocişime yapıyorum bazen ama artık yapmayacağım yaaa demekki kötü hissediyormuş kişi kendini aynısını o da bana yapabilirdi yani canım benim kendini üzme kendine biraz değişiklik yap bak kıskanmaya başlayacaktır seni ilgisi senin üzerine yoğunlaşsın bunun için sacına şekil vermekten ve sac rengini değiştirmekten başla bence üzme kendini ona ilginc sürprizlerde yapabilirsin hiç yaşamadık deme daha 10 aylık evlisin canım bak ben Allaha şükür 2.5 yıl oldu hala aynı aşkımız lütfen sende caba harca biraz cok yenisiniz daha alışma evreleri demekki nasıl giderse öyle gider sonuna kadar bence hemen başla bu işe hareketliliği sen getir

bazı erkeklere bıseylerı ogretmek gerekır bence yada ben ögrettım o sarılmıyosa sen sarıl böyle uyumak ıstıyorum bugun de en falza ıkı kere kızar sonra hosuna gıder.. ben sana dokunmadan uyuyamıyorum de mutlaka dokunarak uyu arkası donuk olsa bıle.. o gelmeden uyuma..
duymak ıstedıgın kelımelerı cumlelerı söyle mesela bana askım desene bana senı sevıyorum desene gıbı ılk baslarda sıkıcı gelcektır ona ama senın mutlu oldugunu görunce bu kelımeler sıklasacaktır emın ol yanı kısaca ona caktırmadan kendını anlat ve senı nasıl sevmesı nasıl deger vermesı gerektıgını anlat
canim bu dediklerin aynisini yaptim inanki arkasini donup uyurken bile sarildim ben ona sarilinca bana diyo ben uyuyamiyorum saril geri birak askim canim sevglim bu cumleleri duymak istiyorum senden diyorum bana biz oyle bildigin erkeklerden degilim diyo valla canim bende sastim kaldim benimkin kisiligi cok farkli cani isterse ilgileniyo benle mesala aksam yataga girdi konusmadi sarilmadi sabah uyandi saat kac dedim satti soledi bi yatakda oturyodum kapiyi cekti gitti ben gidiyorum bile demeden :uhu:

Geri