Eşim genç yaşta öldü 3 çocukla şimdi ben ne yapacağım ?

F

frmntrgt

Forum Okuru
Eşim genç yaşta öldü 3 çocukla şimdi ben ne yapacağım ?
Selam arkadaşlarım gerek tarihe bir not olsun gerek ise içini dökme olarak görün bilemiyorum. Mübarek aya girdiğimiz pazartesi günü can parem hayat arkadaşım Karım'ı kaybettim üçüncü çocuğunu doğurduğunda bağırsaklarında bir kitle buldular.. ve 7 yıl önce pataloji sonucunda durumun kanser olduğu anlaşıldı. Her türlü organik gıdalar istanbul adana her yere gittim ve kemoterapi alldırdım... Bundan kurtuluk malesef ama malesef yok 40 yaşındayım eşim daha kırkını göremeden Hak'kın Rahmetine kavuştu...

Şimdi ben ne yapacağım ne edeceğim kara kara düşünüyorum. Elimden gelen her şeyi yaptım. Hakkı bana helal di benimde hakkım ona helal olsun. Eşimin adı Canan'dı.. Sizden rica ediyorum. Rabbimize tarif gerekmek, Canan kardeşinizin ruhuna Fatiha okur musunuz ?

Hayırlı Ramazanlar dilerim...

İNNA LİLLAHİ VE İNNA İLEYHİ RACİUN

Allah'tan geldin O'na dönderileceğiz... Rabim bizi sevdiklerimizin hayatları ile canları ile sınamasın ama malesef durum bu insan oğlu olarak öleceğimizi bile bile yaşıyoruz. Umarım bu 7 yıl boyunca çektikleri Cennetine Kefaret olur Allah rahmet eylesin başka diyecek bir şey yok isteğiniz üzerine şahsım adına Fatiha suresini gönderiyorum Canan Ablamızın Ruhuna ve cümle geçmişlerimizin ruhuna inşallah.... Sabır selamet ve baş sağlığı diliyorum.

Selam arkadaşlarım gerek tarihe bir not olsun gerek ise içini dökme olarak görün bilemiyorum. Mübarek aya girdiğimiz pazartesi günü can parem hayat arkadaşım Karım'ı kaybettim üçüncü çocuğunu doğurduğunda bağırsaklarında bir kitle buldular.. ve 7 yıl önce pataloji sonucunda durumun kanser olduğu anlaşıldı. Her türlü organik gıdalar istanbul adana her yere gittim ve kemoterapi alldırdım... Bundan kurtuluk malesef ama malesef yok 40 yaşındayım eşim daha kırkını göremeden Hak'kın Rahmetine kavuştu...

Şimdi ben ne yapacağım ne edeceğim kara kara düşünüyorum. Elimden gelen her şeyi yaptım. Hakkı bana helal di benimde hakkım ona helal olsun. Eşimin adı Canan'dı.. Sizden rica ediyorum. Rabbimize tarif gerekmek, Canan kardeşinizin ruhuna Fatiha okur musunuz ?

Başınız sağolsun Allah rahmet eylesin yeri mekanı cennet olsun inşallah fatihada okurum bu gece ona dua da ederim rabbim size ve çocuklarınıza dayanma gücü versin

Dua ile katkıda bulunan tüm değerli üyelerimize ve misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun sağolun...

allah rahmet eylesin size cocuklarınız sabri versin cocuk kac yasındalar bakım egitimleri icin yardım edebiliriz. selamlar

Geri