esim kürtleri sevmiyor

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
esim kürtleri sevmiyor
fakat kizim kürt cocuguna asik ve evlenmek istiyorlar ama ben kocama nasil söyliyecegimi bilemiyorum. eger duyarsa kiyameti koparir,ama mutltkka bilmesi lazim.lütfen bana yardim edin.

Enin ol onlarda seni sevmiyor

Kürtler nasıl seni kabulleniyorsa sen de onları kabullenmelisin.

Öncelikle merhaba ,
Eşinize bunu sakin bi zamanında çocuklarınızın olmadığı bi zamanda düzgün bi şekilde anlatınız.Kürt türk laz ayırımı yapan eşinizi bu düşünceden caydırıcı konuşmalar yapmalısınız..
Eğer ben bunları konuşunca daha çok sinirlenir kızımın olayını anlatamam diyosanız.Direk kızınızın birine aşık olduğunu uzun süredir görüştüğünün ve evlenmek istediğini söyleyin,kürt olduğunu kesinlikle söylemeyiniz.Daha sonradan da anlarsa kızınız karşısına çıkıp konuşmalı.Umarım düzelir eşiniz.Kürt ayrı bi insan değildir oda etten kandan bu tür ayırımlar beni çok rahatsız ediyor.Yabancı,kürt,laz,çerkez inanın bu tür ayırımlar çok çirkin eğer benim ülkemde benim toprağımda yaşıyorsa oda benim gibidir..Tek fark ayrı dilleri konuşmamızdır..
Kızınızın mutlu olmasını temmeni ediyorum..
Sevgiler..

ayrımcılık huyu olmasaydı keske ama katılıyorum sakince konusmayı deneyin kızınızla huy olarak vs. anlasıyorsa damat adayı sorun olmaz inşallah hayırlısı..

Ask dedigin 3 gun suruyo sonra kaliyosun kultur gelenek sorunuyla basbasa...ayni ulkedeyiz ama farkli turleriz. Kafadan yazmiyorum ayrica deneyimim cok buyuk:)
Ama yinede hayirlisi neyse kizin icin Allah onu versin

bn laleye katiliyorum.cunku ayni seyleri bnde yasyorum.esim ve bn ayri kulturun insanlariyiz ve bazen bu durum birbirimizle catismaya neden oluyo.ask mesk bunlar bir yere kadar sonra isin gercekleriyle kalior insan.ama sana kolay gelsin cnm.hadi hayirlisi...

bnde olsam eşiniz gibi tepki veririm bu çok normal.etnik kimlk ayrımı değil bi kültürler farklı yarın birgün o kürtleri kzınız trkleri savuncak herksin milli duyguları ağır basck ve kavgalara neden olacak bunu çok iyi görebliryorum bunu kızınıza da anlatsanız iyi olur

Sitemiz, dil- din- ırk ayrımına karşıdır. Meleklermekani hümanist düşüncelere sahip bir sitedir...

Bu tarz konuların tartışmaya neden olacağını düşündüğümüz için, konu amacını aşmadan konuyu kitliyorum arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri