Eşim sarhoşken cami duvarına şeyapmış

NeviEmir

Yeni Üye
Üye
Eşim sarhoşken cami duvarına şeyapmış
Yaklaşık 2 saat önce eve geldi sarhoş. Ağlayacak neredeyse. "Gasp edildim, paramı telefonumu çaldılar" Az sonra da devam etti camiye gittim duvarına çişledimdedi. Sonra ise gasp. Başına bunların gelmesi bir uyarı mi ceza mi? Ceza ise çok hafif olmuş.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vallahi kendiniz soruyorsunuz kendiniz cevap veriyorsunuz. İtikatli ya da Ahiret inancı olan bir insanın cami duvarına o işi yapmaması gerikoyor. Ha sarhoştu unuttu ya da bilmeden yaptı orasını bilemiyorum ama. Ne mevzu cami ne de çiş aslında. Haram olan bir şeyi yapan insanın başına her türlü müsibet gelebilir. Allah islah etsin ne diyelim. Ha ceza olayına gelin ce orasını ben bilemiyorum. Sarhoşu gaspta ederler döverler de yani islami açıdan başına daha bir şey gelmeden insanlar tarafından bir çok müsibet ve kaza gelebilir.

Son düzenleme:
Aynen Allah ıslah etsin. Umarım içkinin verdiği zararın farkına varır. Yoksa ailesini de kaybeder insan.

Bununla ilgili bir ata sözü vardı ama NEYSE... Bende daha önce alkol kullandım ama yaptığım her davranışın farkındaydım. Kimse bana alkollüyken yaptıklarının farkında olmadığını iddia etmesin. Bile bile cami duvarına işediyse Allah onu ıslah etsin. Haaa bu arada gasp ona hafif bir ceza kalmış. Tövbe etsin Allahtan özür dilesin.. Yoksa akabinde salavat ve musalla taşı paklar...

konuyu okuyunca güldüm vallahi . Kocanız durumdan rahatsız oldumu acaba ben bunu merak ediyorum ?

Geri