eşimi aldatmak istiyorum hak ediyor çünkü bu onu

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
eşimi aldatmak istiyorum hak ediyor çünkü bu onu
Selam kızlar, biliyorum bana kızacaksınız belkide bu siteye üye olmamamın tek nedeni bu sorun. Ramazan ayı içindeyiz oruç tutuyorum diyen eşimin beni başka bir kadınla aldattığını hissettim ve takip vettim. Tamda dediğim gibi çıktı eşim beni aldatıyor kızlar :S Oruç moruçta hikaye, ona o kadar sinirliyim ki öldürebilirim. Yakalamadım ve basmadım bu aldatma olayında üzerinden 5 gün geçti ve ben eşimin yüzünü bile görmek istemiyorum. Ona belli etmiyorum ama çok kötüyüm. Şimdi bu durumda bende onu aldatmak istiyorum. Biliyorum çok kızıyorsunuz ama hakediyor eşim bunu. Sonra düşünüyorum yapamam diyorum ve yapamıyorum da :S 2 tanede çocuğumuz var. Neden eşler aldatıyor arkadaşlar ya, kadın bilmiyormu adam evli diye ha neden, benim bu sabilerimin hesabını kim verecek. Çok kötü durumdayım fikirlerinize ihtiyacım var banabir akıl fikir verin lütfen. Yoksa kafayı sıyıracağım. Siz yazın ben takip ediyor olacağım.

Sayın misafirimiz,
Öncelikle yakalamadıysanız nasıl bu kadar emin olduğunuzu merak ettim doğrusu.Belki bir yanlış anlaşma,küçük bir kıskançlık olabilir mi? Öncelikle bunu tespit etmeli,oturup iyice düşünmelisiniz.Forumumuzda konuyla ilgili linkler mevcut.Ancak şunu söylemeliyim ki,çirkinliğe çirkinlikle karşılık vermemelisiniz.Bu eşinize değil kendinize verdiğiniz bir ceza olur.Bu konuda kısasa kısas olmaz.Kınadığınız bir hareketi yapmanız sizin de kınanmanız demektir.Kendinize bu cezayı vermeyin.Bu olaydan eminseniz isterseniz eşinizle konuşur,bir şans daha verirsiniz,isterseniz yollarınızı ayırırsınız o kadar.Gerisi mutsuzluktan ve pişmanlıktan başka bir şey getirmez size,inanın ...

Kadınlar ve erkekler neden aldatır

Erkekler neden aldatır

Aldatma acısı ölümden beter

Cok yanlis dusuncen canim. senin onu aldatman ona uc bes gunluk aci verir ama senin kendine olan saygin icinde biter tukenir. sen eger kocani aldatmiyosan bu onun icin degil kendine olan saygindan grurundan ve namusundan kaynaklaniyo..ayrica o leke cocuklarinin anlina yazican bi lekedir ki onlara bu aciyi bu igrenc hissi kesinlikle yasatma.. birak Allah versin cezasini sen ANNE olarak temiz kal

Ablalarımında dediği gibi bencede yanlış düşünüyosun. Sende yaptın diyelim sinirle kızgınlıkla ilk başta farkına varamazsın; iyi yaptığını, sende onu aldatarak rahatladığını düşünürsün ama biraz zaman geçince yaptığın yanlışın farkına varır ve pişman olursun. Şuan kızgın olduğun için böyle düşünüyosun biraz sakinleş ve tekrar düşün. Yanlış olduğunu o zmn sende anlarsın. Çocukların varmış onları düşün. Eğer aldatıldığına gerçekten eminsen al karşına konuş ya bi şans verirsin yada ayrılırsınız. Konuşman hepiniz içinde en iyisi...

Benim fikrim bu umarım yanlış yapıp pişman olmazsınız...

nasıl bu kadar emin olabiliyorsun ki gözünle gördünmü kulagınla duydunmu belki günahını alıyorsundur :S ama o seni aldatıyorsa bile sen ondan öyle intikam alma. o zaman ondan bir farkın kalmaz 2nizde aynı seviyede olursunuz.

bence yapma
esini aldatanin ahirette yeri yudu yok, yani direk cehennemlik.
Ve sende bunu sirf ona aci vermek icin yaparsan seytana uyarsin ve onun gibi olursun.
Sen esinin düstügü pis duruma düsmek istiyormusun?
Birde hersey onun seni aldattigini gösteriyor olsada, gözlerinle görmeden inanma.
Seytan bazen insanlari yalnis düsünmeye sevk ediyorki yuvalarini dagitayim diye.

Rabbim hakkinda herseyin hayirlisini nasip etsin
Amin

Cevaplar için teşekkürler

Selam kızlar, merak ettiğim olay şu aslında, bu olay kendi başınıza gelse benim gibi mi düşünürsünüz. Tamam yuvayı dağıtmayayım vs vs de sizin başınıza gelse sin ne yapardınız ? Burada yazdıklarınızı, kendi başınıza gelmiş gibi mi yazdınız yoksa sadece bana öylesinemi yazdınız. Hakediyor hemde yerden göğe kadar hak ediyor. Hala aldatayım diye düşünüyorum. Öyle bir kırıldım yoruldum ki beni şu anda kesseler kanım akmaz. Lütfen yorumlarınızı benide düşünerek yapın. Siz olsanız ne yapardınız ?
İlkimsu: Evet yüzde yüz bilmezsem böyle bişeyi söylemezdim bile.

canim ben yorumumu yaparken kendimi senin yerine koydum
bir keresinde bende öyle sandim ve inan beni kesseler kanim akmazdi dondum cünkü
onu aradim bosaniyorum, lanet olsun seni bu kadar cok sevdigime dedim...
cildirdim gittim doktora bana sakinlestirici yapti, gün boyunca onunla konusmadim o beni telden aradigindada telimi kapatmistim
sonra biraz sakinlestikten sonra cebimi actim onunla konustum ve inan sadece ve sadece yalnis anlasilma cikti....
o yüzden öfkeyle kalkan zararla oturur.

Selamlar kızlar, sizleri ve yazdıklarınızı takip ettim, yazdıklarınız için teşekkür ediyorum. Ramazandan bu yana neler değişti diye düşünecek olursanız benimle ilgili. İçime attım kızlar içime attım. ALDATMADIM da, belasını bulsun diye çokta beddua ettim. Belkide anladı bilmiyorum şu sıralar bana çok iyi ama ben kırıldım bir kere hala söylemiş değilim. Ama görünen o ki yine bana döndü en azından bundan mutluyum. Zaman içerisinde bu durumu atacağımı düşünüyorum. Allah kimsenin başına vermesin bu durumu kızlar gerçekten de çok zor. Hayırlı günler dilerim.

Selamlar kızlar, sizleri ve yazdıklarınızı takip ettim, yazdıklarınız için teşekkür ediyorum. Ramazandan bu yana neler değişti diye düşünecek olursanız benimle ilgili. İçime attım kızlar içime attım. ALDATMADIM da, belasını bulsun diye çokta beddua ettim. Belkide anladı bilmiyorum şu sıralar bana çok iyi ama ben kırıldım bir kere hala söylemiş değilim. Ama görünen o ki yine bana döndü en azından bundan mutluyum. Zaman içerisinde bu durumu atacağımı düşünüyorum. Allah kimsenin başına vermesin bu durumu kızlar gerçekten de çok zor. Hayırlı günler dilerim.

Sayın misafirimiz,
Geçmiş olsun diyorum öncelikle,umarım bu ilk ve sondur,aynı üzüntüleri bir daha yaşamazsınız.Bugün salim kafayla düşündüğünüzde eminim o günlerde yapmayı tasarladığınız şeylerden dolayı ürperiyorsunuzdur.İyi ki bir hataya da siz düşmediniz,iyi ki çocuklarınızın boynunu bükmediniz.Düşünmeden yapılan her hata hayatınızı karartabilir unutmayın lütfen..Mutluluklar dilerim...:)

Geri