eşimin ailesi beni çok yordu

deryayener

Yeni Üye
Üye
eşimin ailesi beni çok yordu
yorgun

eşimin ailesi
Eşimin ailesi on seneden beri beni yedi bitirdi

Son düzenleme:
Neden yordular bilmiyorum ama Allah kolaylık versin cnm keşke biraz anlatsaydın. Hem yorumlarda ona göre çoğalırdı...

kaynanam insanların yanında benimle alay geçmesi.ayrımcılıkları,arkamdan dedikodu etmesi,oğluna karın çok konuşursa döv demesi eşimde annesini dinledi hamile demedi dövdü.eşim artık pişman ama kalbim bir kere kırıldı unutamıyorum ogünleri.

Neden yordular bilmiyorum ama Allah kolaylık versin cnm keşke biraz anlatsaydın. Hem yorumlarda ona göre çoğalırdı...
kaynanam insanların yanında benimle alay geçmesi,ayrımcılıkları,arkamdan dedikodu etmesi,oğluna karın çok konuşursa döv demesi eşimde annesini dinledi hamile demedi dövdü.eşim artık pişman ama kalbim birkere kırıldı unutamıyorum o günleri

kıyamam cnm ya ben bu insanları anlamıyorum inan kesinlikle nolursa olsun sana vurmasına izin verme bak be 2,5 aylık evliyim ve boşanıyorum eşim beni dövüyor enson sokakta tartakladı şuanda annemin evindeim sana nolursa olsun vurmaısna izin verme biz emanetiz onlara ya nası hesap vericekler acaba :((((

Ne yazık ki ülkemizde bu sorun hiç bitmedi ve bitmeyecekte...İnsan evlendiği zaman eşinin ailesiylede evlenmiş oluyor bir nebze.
Aldıkları gelini hizmetçi gibi kullanmak ve değer vermemek hangi insani zihniyete sığar acaba..Kimse mutlu olmamak için evlenmez herkesin bir muradı ve hayalleri vardır evlilikle ilgili.Senin hamileliğinde eşinin seni dövmesini şiddetle kınıyorum.Öteki dünyada eminim ki bunu Allah'ın huzurunda nasıl ödeyi hesap verecek bakalım.Hamile bir kişinin elinden su bile içmek günah sayılırken ki mutlaka helallik alınması gerekirken acaba eli sana nasıl kalkmış...Rabbimden diliyorumki eşin ve ailesini Allah ıslah etsin sabır et canım sabır en büyük ilaçtır inşallah Allah sabrının meyvelerini sana fazlasıyla geri döndürecektir.

kıyamam cnm ya ben bu insanları anlamıyorum inan kesinlikle nolursa olsun sana vurmasına izin verme bak be 2,5 aylık evliyim ve boşanıyorum eşim beni dövüyor enson sokakta tartakladı şuanda annemin evindeim sana nolursa olsun vurmaısna izin verme biz emanetiz onlara ya nası hesap vericekler acaba :((((

2 çocuğum için katlanıyorum ama en son 1 ay önce kayınvalidem ve eltim yüzünden çıkan tartışmadan kolumdan sürüklüye sürükleye odadan attı beni.bende çocukları bırakıp anneme gidiyordum dedim kapıyı kilitledi yollamadı özür diledi birdaha yapmıcam benden nefret ediyosun dimi dedi ama kalbim birkere daha kırıldı.benim haklı olduğumu biliyor annesine birşey diyemediği için bana saldırıyor.18 yaşında evlendim 19 yaşında çocuk yaptım şimdiki aklım olsa anneme karşı çıkardım çünkü annem beni zorla evlendirdi

kızlar dünyaya bir kere geliyoruz en iyisi elti kaynanayla alakayı kesmek

alakayi kesmek te cözüm olmuyor malesef..en iisi aradaki mesafeyi ii ayarlamak öyle icice olmamak...cünkü esimiz bu konuyu icerliyo ailesiyle görüslmediginde olaylar artiyo ev icerisindeki baska olayda bile ona baglanip cikislar siddetli oluyo..yasadim ben ve sonuc ortada ...

Geri