eşimin beni aldattığını nasıl anlıcam.ve anlasa napıcam

neşe t

Yeni Üye
Üye
eşimin beni aldattığını nasıl anlıcam.ve anlasa napıcam
eşim iş yerinde elemanın biriyle çok sık konuşuyo ve bunu iş saatleri dışında yapıyo kadın vardiyalı çalışıyo ve eşimin elemanı. eşim telefonunu eve gelince kapatıyo. kadınla konuştum o benim abim diyo eşime sordum yanlış şeyler düşünme diyo. e o zaman bu telefon neden kapanıyo neden iş saatleri dışında konuşulup mesajlaşılıyo.ben şimdi napçam

eşim iş yerinde elemanın biriyle çok sık konuşuyo ve bunu iş saatleri dışında yapıyo kadın vardiyalı çalışıyo ve eşimin elemanı. eşim telefonunu eve gelince kapatıyo. kadınla konuştum o benim abim diyo eşime sordum yanlış şeyler düşünme diyo. e o zaman bu telefon neden kapanıyo neden iş saatleri dışında konuşulup mesajlaşılıyo.ben şimdi napçam
neşe bacım ne nedecem die düşünüyon git eşinin iş yerine kapıya tekmeyi masayada yumruğunu vur görsünler af edersin ebelerini ne düşünüyosun eşin seni kaybetmekten korkmuyorsa sen hiç korkma gülüm...

neşe kendi acizene fikrimi sölüyom ummadığı beklemediği anda telefonunu iste vermezsen beni aldattığını düşünüyorum de.vermiycektir büyük ihtimal bu en büyük kanıt zaten.sorularla bulamazsın cevabı.o yüzden bi kaç gün şüphelendiğini belli etme ve beklemediği anda telefonunu iste.yada o wc deyken duştaykenn al bak telf.nuna ama kapatıyodur girmeden eğer senden telf.saklıyosa gerçekten bakçan diye kapıycaktır.en mantıklısı telf.kendisinden istemen

kızzz neseeee yanlıs anlama ama zaten hep böyle baslar bacım...önce reddetmeler sonraa aaa sen bana bunu nasıl yakıstırıyorsunlar falan derken bıde bakmıssın kı kendınden cok güvendıgın ınsan almıs basını gıdıyo senın ne olacagını ne hale gelecegını bıle düsünmeden... yol yakınken dızgınle derım...yoksa benım gıbı kalıverırsın ortada :cry:

eşin eve gelince teli kapatıyorsa iş saatleri dışında kızla konuşup mesajlaştığını nereden biliyorsun? konuştuğunu biliyorsan ne konuştuğunu da biliyorsundur. telefonu kapatması dışında şüpheli bir durum yok bence. ayrıca senin kıskandığını gördüğü için inadına da yapıyor olabilir. bu sadece bir ihtimal tabi. biz kadınlar hemen en kötüsünü düşünürüz. bence biraz rahatla.

Geri