Eşimin boşaldığını hissetmemek?

  • Konbuyu başlatan Leyla-28
L

Leyla-28

Forum Okuru
Yeni evliyim. Utangaç birisi olduğu için, yüz yüze etrafıımdaki insanlara soramıyorum. Birlikte olduğumuzda, eşimin boşaldığını hissetmiyorum. Ancak çıktığında, spermler vajinadan dışarı akıyor ancak o zaman his oluyor. Yine ilişkisi esnasında ağrı durumu da oluyor. Bende mi bir sıkıntı var acceba?
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Yani ilişkide eşinizin boşaldığını yüz halinden inlemelerinden anlayabilirsiniz onun haricinde vajinanızdan bunu anlamanız mümkün değil bu hemen hemen bütün kadınlarda böyle durumdur. Evet spermler vajinadan dışarı akıyor tabiki o sıcaklığı kesinlikle hissedersiniz. Ağrı durumu için krem kullanabilir bir jinekologla görüşebilirsiniz. Ben açıkcası sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Bebek istiyor iseniz spermlerin vajinadan daha geç akmasını sağlamak adına popolu yukarıda tutacak yardımcı bir yastıkla bi on on beş dakika durabilirsiniz.
 
L

Leyla-28

Forum Okuru
Ya ayıptır söylemesi, oldukça da fazla boşalma oluyor. Yani o kadar sıvının hissedilmemesi garip geldi. Ek olarak çocuğum olmuyor benim, interfilite var. Zaten bu yüzden evlenmek istemedim, eşime de çok dedim bir çocuğumuz olmaz diye ama gerekirse evlatlık alırız dedi..
 
Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Bazı kadınlar hissediyormuş ama bende hissetmiyorum
 
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
H Cinsellik Mekanı 2

Benzer Konular


Üst