Eşimle Boşandık Ya Hamileysem ?

Zeynepzey

Yeni Üye
Üye
Eşimle Boşandık Ya Hamileysem ?
Eşimle Boşandık Ya Hamileysem ? Rahim Kalınlaşması mı Polip mi ?

Merhaba ben85 gun önce eşimle ilişkiye girdim ve bosandık 85 gündür bidaha ilişki yasamadım gecenkerde kadın doguma muayeneye gıttım devlet hastanesine doktor yolk kesesı görüyorum sanki kan ver dedi kan verdim negatif cıkınca da hamile değilsin adetın sökülmemiş lekelenme var Rahim kalınlığın 20mm dedi ve tarlusal verdi ama benım adetime daha var özel Bi tıp merkezine gittim orda ise Rahim kalınlığın 6.5mm rahminde polip var tarlusalı kullanmana gerek yok dedi ıkı doktor da farklı bişi soyledı 2 gun arayla hangısıne inanmalıyım anlamadım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Haydaaa, bu tür sıkıntılar malesef geliyor biz kadınların başına. Yaşadığın şehirde bi araştırma yap ve özel bir kadın doğum uzmanına git en güzeli öyle olacaktır. Hamile kesin olarak değilsin kalınlıktan öyle görmüş olabilirler. Sen işini sağlama al bakalım neymiş o sıkıntı en iyi ona doktorun karar verecek diye düşünüyorum. Ama kulak ardı etme mutlaka git doktora... Sevgiler.

Tes ederim kan testi negatif evet hamilelik yok ama devlaiet hastanesi 20mm kalınlık dedı özel tıp merkezinde kı doktor 6. 5mm dedi hatta nasıl bu kadar kalın ölcmüş
Asistan mıydı
Acaba dıye sasırdı

Ya devlet ve türevi hastaneleri zan altında bırakmamak adına kötü bişeyler yazmak istemiyorum lütfen uzman bir doktora gidiniz. En güzel cevabı onlar verecektir. Mecburen hastalığınız ya da sıkıntınız ne ise onun peşinden koşup araştırmak gerekiyor, malesef bu ülkede kimse işini tam yapmıyor. Malesef...

Geri