Esimle konusacak konu bulamiyorum...

PİNKİ

Yeni Üye
Üye
Esimle konusacak konu bulamiyorum...
kizlar yardim edin, esimle evde ikimiz kalinca ne konusacagimizi bilemiyorum.

O laptopu aliyor ben tv izliyorum yada tam tersi, sonra ikimizden birisi koltukda uyukluyor...
Ne konusalim bilmiyorum cok zor durumdayim yardim edin lüüüüüütfen......

canım bikere eve kesinlikle internet sokmıycaksın yada belli saatler koyucaksın.biz ikimizde çalışıyoruz,bide internet olsa birbirimize hiç vakiy ayıramayız.oysaki şimdi,beraber film alıp mısır patlatıp,çayımızı alıp film seyrediyoruz.her akşam mutlaka yemekten sonra kahvelerimizi alır tavla oynarız.o sırada bi taraftan haberlere bakarız.biz dizide seyretmeyiz çünki:senin sevdiğini o sevmez,kurtlar vadisinide ben sevmem:)oyuzden yabancı ortak izleyebiliceğimiz bi film bulur yada alırız.mısırımızı yada çekirdeğimizi alıp hem sohbet ederiz hem izleriz.yani kısaca tavsiyem yemek sonrası kahve eşliğinde tavla ve film alışkanlığı:sarilma:

Eşinizin sevdiği küçük atıştırmalıkları yapıp güzel bir kanalda birlikte proğram seyredebililirsiniz. Futbola merak salıp onun tuttuğu takım hakkında güzel şeyler öğrenip " yahu hayatım bu Aykut Kocaman gitsin şu takımın başından " cümlesi ile eşinizi şaşırtabilirsiniz. :D:D

Şaka bir yana, malesef herkesin hayatı üç aşağı beş yukarı böyle seyrediyor. Özel durumlar haricinde bazen insan bi hatırlıyor ki ( genelde bu yatağa girdiği zaman olur ) hiç birşey konuşulmamış :)

Ama mutlak suretle bu monotonluktan çıkmak için çareler üretmek, fikirler ortaya koymak gerekiyor. Sitemizdeki melekler başka neler düşünüyorlar bu konu hakkında merak ediyorum. Sizin durumunuzda olan insanlara fikir olması açısından lütfen bu konuya bimrşeyler yazalım.

Bekliyoruz :)

Dedim ya nar işte şu anda içinde bulunduğumuz durum bu genelde herkeste böyle yada buna benzer şekilde diyebiliriz. İşte merak edilen şu; bunu nasıl aşarız, " kalas " diye adlandırılan bu yontma ve cilalı taş adamlarını nasıl olur da tv lerinden bilgisayarlarından yada tuttukları takımlarından kurtarırız ? Fikir istiyorum fikir :)

Ben 15 yıldır ne tv den nede fb den vazgeçirebildim. konuşuyorum duymuyor sesimi duyurabilmek için illaki bağırıp çağırmam gerekiyor.Adam karşısında tv veya pc varken tam anlamıyla transa geçiyor.Kendisi yetmiyormuş gibi 14 yaşındaki oğlumuda tam bir fb fanatiği yaptı yani birken iki oldular.Artık ben pes ettim

Son düzenleme:
Bu konuyu facebooktaki fan sayfamıza açtım gelen cevaplar aşağıdaki gibi :) Tabi ilginç yorumlarda yok değil :D:D

Zehra Ertürk kardesim bende asagi yukari sen gibiyim.yemek faslindan sonra cocugumu uyutuyorum.iceri giriyorum esim tv izliyor,bende ona uyuyorum.bazi aksamlar hep oyke geciyor,ama tvyi kapattigim zamanlar cok iyi lluyor,sohbet ediyoruz.ben biraz cocuksu davraniyorum,dikkati ustume cekiyorum:) cabala biraz ne bileyim iste git esine musallat ol,biraktir tvyi laptopu sakalas,dibindwn ayrilma.kadinlara bu yuzden fedakar diyorlar.biseeyler bizim cabamiz olmadan duzelmiyor malesef.kendimizden taviz vermemiz gerekiyor bi yerde.birlikte kitap okumak,bi konu hakkinda tartismak faln cok guzel seyler..

Nurcan Dalyan Sakallı tv yi kapatıp yanına oturun ne yapıyorsa onunla birlikte yapın ona bir evlilik danışmanının yazdığı ( beş sevgi dili,mutlu evlilik )gibi kitaplardan birisini hediye edin.yada leptopa el koyup onu tv ye mahkum edin bakalım ne olucak
blank.gif

Akti Aykut o evlilik bitmiştir bence yapcak bişey yok allah rahmet eylesin
blank.gif

Filiz Biçen pcv ye el koyup saklayın,sevdigi yemekleri yapıp çok romantik bir masa hazırlayın,sıkıntılarınızı sorunlarınızı ve eşinizden ne bekliyorsanız onu anlatın. tek başına çözülecek bişe değil bence,. güzel anılarınızdan bahsedin gezin dolaşın... konuşulacak konunuz çıkar bu sayede..

Minel Yoldaser Kilic Bence Esine günün nasil gectigini sorun neler yaptigini neler yapmak istedigini. Konu acildiktan sonra hersey yol alir ve laf lafi acar. Kendiniz neler yaptigini neler yapacaginizdan .. Cocuklariniz varsa onlardan bahsedin.

Ferdagul Yildiz bence konusmak isterse insan anlatacak cok seyi olur gun icinde yaptiklari seyler karsilastigi durumlar muhakkak konusulacak konular vardir

Sibel Ekşi ne kadar karamsar yorumlar yapan var hayret ediyorum yuva kurup bozmak kolay mi aa...birlikte yapabikeceginiz aktiviteler yapin...birlikte yuruyus sinema sonra filmi konusun vb

Latife Sancak Honic iyi güzel bu söylenenler adam hiç birini yapmak istemiyosa maç maç maç aaaaaaaaaaa

Meryem Ceylan Kadınlar evlendik ten sonra kendi lerini unutuyorlar bakımsız hayatını çocuklarına ada mis varlıklar oluyor kar eşler aldatmaya başlıyor eşleri on lara çekici gelmiyor kanka oluyor kar her konu da sonra eşlerin değiştiğini söylüyor hem cinsler değişen kadın aslın da zeki olmak lazım yoksa koca lirniz elimizden yıldız gibi kayar çok çekici kadınlar var dışar da üzgünüm:)

Nrcn Dmrz Yaylali ben pek önermiyorum pat diye ilgilendiği şeylere el koymayı.bunun yerine ilgisini çek,başka taktiklerl sun.tv seyrediyorsa yanına sokul ve yaramazlık yap:) ağardan ağardan.laptop varsa yine yanına git ve birlikte kurcalayın neti.googleye dal,evlilik,ilişkiler insan pisikolojisi,sorunlarınız hakkında konulara dal.eğer bu onu sıkacak olursa yine yaramazlıklarlar ve şımarıklıklarla onu yönlendir.ama tamamen cinsellik kokan tavırlar olmamalı.bunu yaparken kesinlikle temiz ve hoş kokularla olmalısın.abartma ama ne çok kokoş nede sıradan görünmelisin.uzun zamandır onda bahsetmediğin bi özelliğinden yada ellerinden,kirpiklerinden,dudaklarından vs bahset.gururu okşansın.bunu en az kadınlar kadar sever erkekler.çokta abartma havalanmasın bi tarafları,uğraşırsın sonra:)kahveye davet et,ama ışıkları kıs ve camın önüne iki sandalye çek,sevimli pratik hazırlanan bi mekan yarat.balkona çıkar temiz hava alalım de,uzuzn uzun sokul ona,onu nekadar sevdiğinden bahset biraz.oyunlar üret,yada bildiiklerini uygula.çocukluk yapmayı aslında çok severler.kesinlikle işinden bahset.paylaş.ödemelerini sor,sıkıntıdaysa pozitif yorumlar getir.anlamasanda sor işini,müdürünü arkadaşlarını özel müşterilerinle ilişkilerini.başarılarından bahset.yine abartmadan yap bunu.oda sıkar çünki.biraz gerçekçilik olmalı.rahatlayacaktır.annesini onun gibi birini doğurduğu için aslında çok sevdiğini,söyle.minnettar olduğunu falan.açılır konular gelir arkası.tabii daha çok şey var ama şimdilik aklıma gelen bi özet sadece:)))uzun oldu sanırım sryyyy:))

Ceyda Aydın Kalkan öncelikle elektronik aletlere olan bağımlılık bitirilmeli ve o odanın içinde 2 kişinin olduğu hatırlanılmalı sonrası kendiliğinden gelir bence
blank.gif

Saniye Ulucaağaç Arapkirli kelin ilaci olsa kendi basina surermis cnm
blank.gif

Esra Arli Yaglioglu esinizin bugun neler yaptigini sorun,haberlerden,esden dostan,anilardan konu acin gerisi mutlaka gelecektir,birde sohbetin yanina demli bir cay guzel olacaktir diye dusunuyorum...

Heralde bunlardan bir tanesi sana uyacaktır diye düşünüyorum. Sen iyisimi burada yazılanların tamamını tek tek dene bakarsın birisi tutar :D Tuzmaz ise eşini gönder gitsin anasına :D:D

Geri