Esimle konusacak konu bulamiyorum...

valla ben bi çığlık atıyorum adam herşeyi bırakıp bana bakıyo hahaha aslında çokda karışmak istemiyorum akşam yorgun argın geliyor az pc de vakit geçirsin bişeyde olmaz ya:D:D ama sınırı aşarsa basarım çığlığıı allahtan okadar tv bağımlısı falan değil bi haberleri merak eder :D:D

he bide niye kadınlar yapıyo herşeyi onuda anlamadım birazda onlar çabalasın hiç ilgilenmeyin ne halleri varsa görsünler işleri düşünce sizi fark ederler

Evlendikten sonra hele birde çocukların olması çiftlerin hayatını biraz monotonlaştırıyor doğrudur.. Tartışma olacak ufak tefek sorunlar elbette ki olacak önemli olan saygıyı elden bırakmadan ortak bir noktada buluşmak. Biz eşimle mesela son zamanlarda birlikte çay demleyip atıştırmalık hazırlayıp tv seyrediyoruz aralarda oturup başbaşa sohbet ediyoruz o sohbetlerin sonunda da bip bipbip le sonuçlanıyor ki kızlar bu çok normal aslında olması gereken bir olay. Açık söylemem gerekirse yatağınızı asla ihmal etmeyin onu ihmal ettiğinizde birçok şeyide ihmal edip arada soğukluk olabiliyor. Eğer yatak odanızda herhangi bir sorun yoksa gerisi zaten çorap söküğü gibi gelir. Hiçbirşey dört dörtlük olamaz o yüzden elinizdekilerle elimizdekilerle mutlu olup bunun keyfini çıkarmak lazım. Eşim ve ben işimiz gereği internet başında sizlerden daha fazla zaman geçiriyoruz yani işimiz biraz daha zor ama bu sorunu hallettiğimize inanıyorum en azından akşamları gittiğimizde çocuklarımıza ve kendimize zaman ayırma kararı aldık çok önemli bir şey olmazsa pc başına geçmiyoruz Süprizler yapın erkekler pek fazla bu tür şeyleri akıl edemiyorlar ben bu konuda çok yaratıcımdır hahaha o ayrıntılar bana kalsın :D:D

223621_10151128612014142_1719018502_n-3d3.jpg

Sonunda böyle olmaktan korkuyorum.hahaha

hehe durumumuz aynı tuvalete bile lap topla giriyor eşim tv her zaman benim bilgisayarda onun ama en azından alışverişe gideriz her istediğimi yapar sıkıldım dediğimde hemen çözümm bulur beni gezdirir sevdiğim şeyleri alır allah yardımcın olsun canım kurtuluşun bilgisayarı bozmak olabilir bence..

Ya yeni seyler kwsfedin onun swvdiginden konusun yuzeysel seyler soyluyosunuz olmuyo arkadas ii konus bitiyo sonra uzun tatli bi sohbet olmuyo

Bu kadar erkeklere yüklenmeyelim yahu:) Kızmayın ama ben suçu erkeklerde değil maalesef hanımlarda buluyorum. Erkeklerin geneli evcimendir. Bütün gün çalışan ve yorgun argın eve gelen bir erkeğin koltukta uyuklaması normal bence; bu biraz da erkeğin yapısına bağlı bir durum diye düşünüyorum. Hassas erkekler yorgunluğa karşı biraz daha dirençsiz oluyorlar.

Eğlenceli aktiviteler yaşamak için alternatif bulmaya açık olmak gerekli. Eşinizin iş çıkışına giderek ona sürpriz yapabilir, birlikte dışarıda yemek yiyebilirsiniz. Çocukları anneanneye bırakıp, biraz makyaj yaparak, biraz da iç gıdıklayıcı giyinerek eşinizle baş başa çok keyifli saatler geçirebilirsiniz. Tabularınız varsa onları yıkmalısınız. Ev dağılırsa dağılsın, kirlenirse kirlensin. Titizliği bazen bir kanara bırakın çünkü erkekler bu durumdan da çok sıkılıyorlar. ;)

Geri