eşinden gizli para biriktiren var mı?

ben evlenmeden önce para biriktiriyodum zaten, anne babamin bile haberi yoktu, farkli bir bankada acmistim hesabi, okuyodum part timeda calisiyodum. Evlendikten sonra bu aliskanliga devam ettim hesap hala duruyo tabi evlenince giderler artinca insan eskisi kadar para yatiramiyo hesaba ama elime gectikce atarim, esimin bu hesabimdan haberi yok olmasinada gerek yok zaten. Zor günler icin onlar.... :D

sana sonuna kadar katılıyorum yaşadığımızı mutlu olduğumuzu zannettiğimiz bu hayat bi anda altüst olabilir ve hiç kimseye eşin bile olsa çok fazla güvenmemk lazım neler duyuyoruz hergün başımıza ne geliceği hiç belli olmaz insanın kenarda herzaman 3-5 kuruşu olmalı bence

Evt benimbir çok arkadaşımın ayrı bir parası var..Eşlerinin haberleri yok :D
Eşlerinden habersiz güne giren de çok...
E HAYAT BU
Toz pembe olsaydı keşke

ben evlenmeden önce para biriktiriyodum zaten, anne babamin bile haberi yoktu, farkli bir bankada acmistim hesabi, okuyodum part timeda calisiyodum. Evlendikten sonra bu aliskanliga devam ettim hesap hala duruyo tabi evlenince giderler artinca insan eskisi kadar para yatiramiyo hesaba ama elime gectikce atarim, esimin bu hesabimdan haberi yok olmasinada gerek yok zaten. Zor günler icin onlar.... :D

Cok iyi ve güzel yapiyorsun Carizma tebrik ediyorum seni :)

Her bayanin öyle gizli bir parasi olmasi lazim...kimse milyarlar biriktirip sonra herkesden habersiz harca demiyorum seninde dedigin gibi zor günler icin o para, hic bir koca ileride o paraya ihtiyaci olunca ve ögrenince kizicagini sanmiyorum cünki onalr icin o birikim yapilmis olacak....

benim e$im benden gizli biriktiriyor, sonrada dayanamiyor " al sende dursun diyo" :)))
ama genelde paralari bankada tuttugumuz icin, ikimizde nekadar para var biliyoruz.

Geri