Eşiniz Sizi Aldatırsa Ne Yaparsınız ?

Başına gelmeyen bir şey için ahkam kesmek çok kolay..Tıpkı bekara karı boşatmak gibi..Hiç bir kadın aldatılmayı kaldıramaz..
Çok zor bir durum.Kimi affeder ,kimi kaldıramaz boşar..Affedende sevmiştir,boşayanda...Hazmı zor bir durum.Allah başımıza vermesin ama ben boşarım afederim demem.O zaman ne düşüneceğimi gerçekten kestiremiyorum.(Şimdi hayal ettimde onu da kendimide kesinlikle öldürürüm :D:D)
Aşk ve şehvet, canlıların engellenemez dürtüleridir.Erkeklerin aldatması için mutlaka bir sebep gerekmez,cinsel dürtülerine yenilip bir kadınla yatabilirler..Eviliği gayet iyi erkekte aldatır..Özelliklede inanç bakımından zayıfsa...Peki aldatılırsam ne yaparım; dediğim gibi bilemem..Belki eşime sorarım aldattığı kadın tek gecelik bir ilişkimiydi,yoksa duygusal bir birliktelikmiydi..Sanırım bunun cevabını öğrendiğim zaman ne yapacağımı kestirebilirim..

zor bir durum, ama dinimize göre baskalrinin kusurunu örtmekte gece gibi ol deniliyor. ben enisteni uyarirdim, birde gözünle görmedigin sürece böyle seylere inanma... gözünle görürsen o zaman enisteni uyar dinlemezse tekrar uyar dinlemezse tekrar uyar bence ondan sonra yine dinlemezse kardesine söyle.... ama önce gözünle gör baskalarinin dedigine inanma...

Ay allah korusun buyuk konusmiym ama ceker gderim babami bile tanimama allah kimseye yasatmasn en buyuk korkum zaten seven adamdayapmaz afeden insan nasil katlanir nasil dayanir benm her an her dakika aklimda olur nasil yapar nasil yapti dye kendi kendimi yer bitirirm yurumez yani

Geri