Eşiniz sizi anlıyor mu?

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
Eşiniz sizi anlıyor mu?
İki yabancının aynı çatı altında bir ömür geçirmesini imkansız bulanların sayısı giderek artıyor. Kadın erkek ilişkilerinde, aynı evin paylaşılması bazı sorunları da beraberinde getiriyor. Bazı erkekler, hayatlarını paylaştıkları kadınları acımasız bir şekilde eleştiriyorlar. Bazıları ise hayatlarındaki kadına anlayışlı ve hoşgörülü davranıyorlar. Sizin durumunuz nasıl? Soruları doğru yanıtlayın ve eşinizin size karşı nasıl bir tutum içinde olduğunu öğrenin.
Aşk Testi:Eşiniz sizi anlıyor mu?

Doğrusu siz çok şanslısınız. İlişkinizin karşılıklı saygı temeli üzerine kurulduğu kesin. Birbirinizi çok iyi anlıyorsunuz. Ortak yaşantınızda karşınıza çıkan sorunları birlikte çözümlüyorsunuz. Hiç çekinmeden ideal bir beraberlik yaşadığınızı söyleyebilirsiniz.

Benim sonuç

Eşinizin bazı gerçekleri anlaması gerekiyor. Eşlerin birbirlerinden mantık dışı isteklerde bulunmalarının beraberliği çıkmaza sokacağını öğrenmesi gerek. Eşinizi karşınıza alıp, onunla hangi konularda ters düştüğünüzü açıklayın. Önceleri başarılı olamazsanız, paniğe kapılmayın ve onunla konuşmaya devam edin. Zamanla hatalarını görecektir.
süpermiş aynı bizi tarif etti hahaha

Eşinizin bazı gerçekleri anlaması gerekiyor. Eşlerin birbirlerinden mantık dışı isteklerde bulunmalarının beraberliği çıkmaza sokacağını öğrenmesi gerek. Eşinizi karşınıza alıp, onunla hangi konularda ters düştüğünüzü açıklayın. Önceleri başarılı olamazsanız, paniğe kapılmayın ve onunla konuşmaya devam edin. Zamanla hatalarını görecektir.

bizim durum bundan vahim
bnde boşayıp başımdan atmaya karar verdim artık:D

Doğrusu siz çok şanslısınız. İlişkinizin karşılıklı saygı temeli üzerine kurulduğu kesin. Birbirinizi çok iyi anlıyorsunuz. Ortak yaşantınızda karşınıza çıkan sorunları birlikte çözümlüyorsunuz. Hiç çekinmeden ideal bir beraberlik yaşadığınızı söyleyebilirsiniz.

Teşekkürler pelin..Bende adamın günahını alıyomuşum anlamıyo diye..

süpper.ben onu çok seviyorum ya

Geri