Eski sevgilimi Unuturmuyum?

N

Nsle

Forum Okuru
Eski sevgilimi Unuturmuyum?
Dört senelik sevgilimle son zamanlarda aramız iyi değildi 3 ay önce ayrıldım onun isteği üzerine bitirdik bunaldığını istemediğini belki ilerde olur bekle dedi kesin bile değildi o sırada sosyal medya hesaplarını açtı arkadaşları ile daha çok vakit geçirmeye başladı barışmaya çalıştım önemsemedi seninle uğraşamam gibi söyler söyledi ve daha ağırlarını en sonunda vazgeçtim geri döndü affetmemi düzeleceğini söyledi kabul etmedim tehdit etti küfür hakaret etti tamamen bitirdim zaten özlemezdi iki üç hafta görsese buluşalım demezdi vakit ayırmazdı arkadaşları ile görüşür benle görülmek istemezdi ama çok özlüyorum unuturmuyuyum ilerde tekrar aşık olamazsam birine diye korkuyorum

Selam ;

Unutulmayacak bir aşk yaşamamışsınız. Beraberliğiniz uzun sürdüğü için alışkanlıktan doğan bir hüzün elbetteki olucaktır. Kendinizi şahısa odaklamayın. Gezin ağlenin kafanızı meşgul edicek bir şeylerle oyalanın zamanla unutursunuz.Bu durum da zaman en iyi ilaçtır..

Dört senelik sevgilimle son zamanlarda aramız iyi değildi 3 ay önce ayrıldım onun isteği üzerine bitirdik bunaldığını istemediğini belki ilerde olur bekle dedi kesin bile değildi o sırada sosyal medya hesaplarını açtı arkadaşları ile daha çok vakit geçirmeye başladı barışmaya çalıştım önemsemedi seninle uğraşamam gibi söyler söyledi ve daha ağırlarını en sonunda vazgeçtim geri döndü affetmemi düzeleceğini söyledi kabul etmedim tehdit etti küfür hakaret etti tamamen bitirdim zaten özlemezdi iki üç hafta görsese buluşalım demezdi vakit ayırmazdı arkadaşları ile görüşür benle görülmek istemezdi ama çok özlüyorum unuturmuyuyum ilerde tekrar aşık olamazsam birine diye korkuyorum
Unutursun canım merak etme boşver böyle yapıyorsa hayır gelmez ondan heves işte bazı erkekler istediğini alamayınca gider bazı erkekler soğur soğuma nedeni başka kadın isterler değişik bir kadın başka ses tonu başka saç başka göz aralar seninki de böyle bir şey iste boşuna 4 sene kalmamış sadece sıkılmış senden başka koku başka göz başka ses tonu arıyor sevmemiş kısaca sende vazgeç hayatına bak sevmemiş gibi yap mutlu görün ki arkadaşlarına bu kız benim için şöyle böyle demesin her erkek aynı unutma gül hep ❤️

Hatta aradan baya zaman geçmiş acaba unuttunuz mu :D Zaman neyin ilacı değil ki neleri unutuyor bu gönül bunu mu unutmayacak.

Geri