eski sevgiliyle karşılaşmak

sahra85

sahra85

Yeni Üye
Üye
"niye böyle olduk biz?" der gibi baktim. "ne diyorsun?" der gibi bakti bana. "niye böyle olduk diyorum?" der gibi tekrar baktim. "ne diyorsun anlamiyorum" der gibi tekrar bakti bana. "neyse bosver" der gibi baktim. bosverdi alisverise devam etti. bir güle güle demeden.

bu kısmı beni gerçekten çok duygulandırdı...
 
G

gitarbaz

Yeni Üye
Üye
ya çok komik bu ama o durumda olmak çok kötü allah düşermesin....
 
ışıl29

ışıl29

Yeni Üye
Üye
ayyyy süper bişey yaaa ama çocuktaki üslupta harikaa gözümde canlandı resmen yaşananlar:piha: ama işin şakası berrbat bişey yaa eski sevgilini görmek her zaman bakımlı olmam gerek benim eskiler aynı fakültede:laugh:
 
BİTTERİM

BİTTERİM

Yeni Üye
Üye
çok güzeldi yaa ben daha farklı birşey bekliyordum sonunda:D:D

ama hayatın tatlı bir o kadar da acı yönü çıktı karşıma hahahahahaha
 
M

Misafir

Forum Okuru
İnsan her defasında zevkle okuyarak ve kahkaha atmaktan kırılır mı be hahaha Muhteşem bir konu, süper ötesi yalın bir anlatım:D:D Konuyu sabitliyorum ki, her gülmek istediğimde aramıyayım :D:D

Konunun başlığını unuttuuğum için bulamıyordum, konuyu bulupta link attığın için ve beni bir daha böyle kahkaha dan kopardığın için tşkler Hidoş'um :D:D
 
E

eflinece

Yeni Üye
Üye
An içinde istenmeyen ama ilerleyen zamanlarda ne anılardı diyee kahkahalarla anlatılabilenn bir olay :mendil:yine de allah düşürmesin tabi öle bir konumaa :eller: paylaşım için teşekklrer:smokin:
 
Üst