Eşlerimizin Meslekleri ve Biz

benim sevdiğim kişi satış müdürü,yalancının önde gideni,ama ben onu sevme hatasına düştüm,yazıklar olsun bana:(

benim eşimde kaldırım mühendisi sağolsun akşama kadar oturmaktan çok yoruluyo pcde oyun oynamaktan bana vakit ayıramıyo çok üzülüyorum acaba benim gibi eşinin değişik işi olan varmı :p

Bizimde Playstation3 salonumuz var, hiç tatilimiz yok neredeyse. Pazar günleride açık oluyor ondan kardeşi gidiyor pazar günleri.Bizde bir gün tatil yapıyoruz:)
Sesten çok yoruluyor ama:)

konu çok başarılı öncelikle teşekkürler.Asker ve polis eşlerini iyi anlıyorum çünkü ailemde fazlasıyla asker var.Ben de hep asker eşi olacağımı düşünürdüm ama eşim doktor.Çok kutsal bir işi yaptığını biliyorum heleki bölümünü düşünürsem ona büyük saygı duyuyorum.Ama eşinizin sağlıkçı olması zor.Ayda en az altı yedi gün nöbeti oluyor ve yaklaşık 48 saat birbirimizi göremediğimiz zamanlar oluyor.bazı dönemlerde radyoaktif maddeler ve radyasyon etkisiyle sürekli uyku hali oluyor. resmi dini özel gün tatili zaten çok zor bir ihtimal.tatili çok az ve o az zamanlardada evinde dinlenerek geçirmek istiyor.hasta olduğunuzda kendinizi kötü hissettiğinizde hastalarına şefkatle yaklaşan o adam size aynı şefkati göstermiyor çünkü olaya tıbbi yaklaşıp durumunuzun ağır olmadığını düşünüyor oysaki sizin ihtiyacınız sadece psikolojik yaklaşım. o bunu düşünemiyor.Ama tüm bunlara rağmen eşinizden Allah razı olsun hayatımı kurtardı diyen insanların gözlerindeki ışık bana bunları unutturup onunla gurur duymamı sağlıyor.Onu çok seviyorum.

benim eşim yabancı bir firmada ihracat müdürü.Bütün sevkiyat süreçleri satışlar ona bağlı.Böyle olunca özellikle perşembe ve cuma günleri telefonda bile görüşemiyoruz.Hafta sonları zaman zaman eğitimleri oluyor.Bide yurtdışından misafirleri gelirse tuzu biberi.Akşam 11 lere kadar yok en iyi ihtimalle.Yurtdışı seyahatleride oluyor tabiki.6 ay öncesine kadar bende lojistik firmasında çalışıyordum.Şimdi ev hanımıyım.Çok stressli olduğu zamanlarda ona güzel yemekler yaparak destek oluyorum

Geri