Esra Erol, sevgilisi ünlü kabadayı Kürt İdris’in oğlu Ali Özbir'le poz verdi

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee yakışır

esra erolun sevgilisi deyince bende çok şaşırdım meğer bu konuyu açalı bayağı zaman olmuş kadın şimdi ali özbirle evli maşallah güzeller güzeli iki tane de erkek evlat doğurdu esrayı severim merhametli harbi bir kadın bana yapmacık gelmiyor tabi bunun aksini de söyleyenler olsada eğer birini seviyorsanız onunla ilgili kusuru varsada görmüyorsunuz bile

esra erolun sevgilisi deyince bende çok şaşırdım meğer bu konuyu açalı bayağı zaman olmuş kadın şimdi ali özbirle evli maşallah güzeller güzeli iki tane de erkek evlat doğurdu esrayı severim merhametli harbi bir kadın bana yapmacık gelmiyor tabi bunun aksini de söyleyenler olsada eğer birini seviyorsanız onunla ilgili kusuru varsada görmüyorsunuz bile

Bende esra erolü çok seviyorum.Çok içten ve samimi . Maşallah mutlu bir evliliği var .İki tanede sevimli oğlu Allah bağışlasın. Son günlerde rakipleri karalamaya çalışsada başarılı olamıyacaklar. Programı gerçek ve düzeyli diğer programlar gibi yalan dolan içermiyor. Tüm evlilik programları kalkıcak buna seviniyorum ama esra erolun programı içinde üzülüyorum.Çok severek izliyordum. Ona dil uzatanların dili kopsun inşallah

O hoooo haber hortlamış yine :))) Eski bu eski Evli Mutlu ve çocuklu o artık dil uzatmasınlar hortlatmasınlar :D:D

O hoooo haber hortlamış yine :))) Eski bu eski Evli Mutlu ve çocuklu o artık dil uzatmasınlar hortlatmasınlar :D:D

Sadminim haber eskide yeni olan esra erolu karalama girişimi. Onun programında bulunan bazı nankörler hakkında atıp tutuyor .Birde tüm evlilik programları gibi esra erolun programıda kalkıcak. Diğerleri sadece kalksın. Esra erol da yamuk olmaz herşeyi belgeli ispatlı .Burdan esra erola sesleniyorum tabi okuyorsa :D Seni çok seviyorum fıstığııım Sana dil uzatanların dili kopsun inşallah.Sen o tertemiz kalbinle her zaman başımızın tacısın ;)

Esra erolu çok seviyorum. Çok samimi ve sıcak biri. Ayrıca bana göre en iyi programcılar dan biri. Allah ağzının tadını bozmasın evlatları ile mutlu huzurlu bir ömür yaşasınlar inşallah.

Geri