Ev hanımları nasıl para biriktiriyorsunuz

• Konbuyu başlatan Mügü
M

Mügü

Paylaşımcı Melek
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Vallahi arkadaşlar ay sonu gelmedi için para pek biriktiremiyoruz desek doğrudur bu devirde bayağı zor çünkü

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ama biz şöyle yaptık eşim ve ben sigara içmeyi bıraktık ve elektronik sigaraya geçtik biraz para birikiyor açıkçası hemde baya birazz :) peki siz ne yapıyorsunuz

M

Mügü

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Vallahi arkadaşlar ay sonu gelmedi için para pek biriktiremiyoruz desek doğrudur bu devirde bayağı zor çünkü
kızlar 50 kuruş atım kumparaya bakalım burda yazayım bari dedim
1 ayda ne kadar olacak acaba tabi kağıt atmiyacagim başka türlü olmuyor ya

M

Mügü

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Ama biz şöyle yaptık eşim ve ben sigara içmeyi bıraktık ve elektronik sigaraya geçtik biraz para birikiyor açıkçası hemde baya birazz :) peki siz ne yapıyorsunuz
ha ha bende içiyorum ya oğlumda
ya

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Mügü' Alıntı:
Kızlar herkese selamlar devir artık ekonomi devri ve para biriktirme zamanı geldi diye düşünüyorum biraz zor ama sizler nasıl para biriktiriyorsunuz kızlar birikim zamanı ;) :p
Ben sigara içmiyorum eşimden ablamdan babamdan harçlık alıyorum ama harcamıyorum bi yere giderken yine eşimden alıyorum şimdilik 1.300 oldu ama kumbara iyi fikir bende yapayım kola şişesinden kalanida oraya atarım :D :D :D

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Ben dedim kola şişesini göstererek bu benim kumbaram ee bizim vardı ya diyo dedimki buna 50krş dan küçük para atmayacan ne dese iyi o zaman ben oraya hiç para atamamki deli etti beni 1 lira attım ama

M

Mügü

Paylaşımcı Melek
Likapam' Alıntı:
Ben dedim kola şişesini göstererek bu benim kumbaram ee bizim vardı ya diyo dedimki buna 50krş dan küçük para atmayacan ne dese iyi o zaman ben oraya hiç para atamamki deli etti beni 1 lira attım ama
ben söylemiyorum bilmesin koca
oğlum anne bana da söyleme dedi ama bir küçük altın verdim oğluma
gel git oydu oda gitti

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Mügü' Alıntı:
ben söylemiyorum bilmesin koca
oğlum anne bana da söyleme dedi ama bir küçük altın verdim oğluma
gel git oydu oda gitti
Saklıcam şişeyi görmicekki sonra kendi bile şaşıracak ahdım var kaynanaya inat bilezik alacam

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Oh bee birikim yapabilenlere selam olsun. Para vaaaaar huzurn var oh beeee :D:D