Ev temizliği,düzeni ve kisisel temizlik,düzen

Maskeyi enfekte olmadığın sürece kullanman doğru olmaz şekerim, nem yaptığı için enfekteye daha açık hale getiriyor ama yine de sen bilirsin. Bu arada ekmek ve buzluk fikri harikaymış, yarın hemen yapılcaklar listesine eklendi bileee :)
Maske hala bulamadim :)) su zamanna kadarda hic maske yapmadim,usendim diyelim hahaha tembellikte son nokta
Su saat itibariyle ev yapimi minik ekmekciklerimi pisirdim ,artik uyuyim..
Ekmekler ilk elden firindan almak gerekiyomus aklinda olsun canim
Ben virüsten önce her şeyimi almıştım Allah'tan sadece meyveyi az almışım ama alırım yine ekmeği buzluğa koymayın zararlıymış

Yaa niye acaba ? Sasirdim uzuldumde evde ekmek yapicaz demekki

Maske hala bulamadim :)) su zamanna kadarda hic maske yapmadim,usendim diyelim hahaha tembellikte son nokta
Su saat itibariyle ev yapimi minik ekmekciklerimi pisirdim ,artik uyuyim..
Ekmekler ilk elden firindan almak gerekiyomus aklinda olsun canim

Yaa niye acaba ? Sasirdim uzuldumde evde ekmek yapicaz demekki
Nette okudum dolaba koymayın diyordu ama içeriğini unuttum

Nette okudum dolaba koymayın diyordu ama içeriğini unuttum
Himm tamam ,bende bi ara bakarim

Simdi lavabo alt boru gideri geri basiyo ,taam zamani arizalancagi vakit!! Kendim halletmeye ugrasiyorum..dun gider acici doktum fayda etmedi..alt gider borusundan pis su sizmaya devam ediyo ... you tubeden tuz ruhu ise yarar diyo kimi boruyuda deler diyo falan..yarina su borunun plastik tipa lastik gibi seyden alayim..
Ev okadar eski ki ,banyoda camasir mak baglamaya tesisat yoktu mecbur wcye bagladik...
Niye burasi sartmiydi,esimin mantiga gore evet :mad: ucuz ,carsi ayagimizin altinda vsvs.. kendide yok goreve gitti 7 ocakta ,bu hastalik sebebiyle bu gidisle yaza temmuza ancak gelir,savunma bakanligi yasaklamis cunku..amaan neyse bisey sormak istiyorum ben 2 yil once yumurtalik kanserinin iyi huylu tumorunu acik ameliyatla aldilar acaba bu virus sebebiyle ben suan risk altindamiyim ki 2 gunden beri bunu dusunuyorum..hos risk altinda olsam bile mecburi sebeplerle carsiya cikmak durumunda kaliyorum..fatura yatirmak gibi..ev ici tesisat isleri icin vs.. en iyisi hic dusunmiyim bunlari.

Himm tamam ,bende bi ara bakarim

Simdi lavabo alt boru gideri geri basiyo ,taam zamani arizalancagi vakit!! Kendim halletmeye ugrasiyorum..dun gider acici doktum fayda etmedi..alt gider borusundan pis su sizmaya devam ediyo ... you tubeden tuz ruhu ise yarar diyo kimi boruyuda deler diyo falan..yarina su borunun plastik tipa lastik gibi seyden alayim..
Ev okadar eski ki ,banyoda camasir mak baglamaya tesisat yoktu mecbur wcye bagladik...
Niye burasi sartmiydi,esimin mantiga gore evet :mad: ucuz ,carsi ayagimizin altinda vsvs.. kendide yok goreve gitti 7 ocakta ,bu hastalik sebebiyle bu gidisle yaza temmuza ancak gelir,savunma bakanligi yasaklamis cunku..amaan neyse bisey sormak istiyorum ben 2 yil once yumurtalik kanserinin iyi huylu tumorunu acik ameliyatla aldilar acaba bu virus sebebiyle ben suan risk altindamiyim ki 2 gunden beri bunu dusunuyorum..hos risk altinda olsam bile mecburi sebeplerle carsiya cikmak durumunda kaliyorum..fatura yatirmak gibi..ev ici tesisat isleri icin vs.. en iyisi hic dusunmiyim bunlari.
Bildiğim kadarıyla yaşlılar ve bağışıklık sistemi zayıf olanları etkiliyor canım

İyi aksamlar kizlar, ölüm sayilari cok fazla insanin morali bozuluyo gercekten ,acaba cinden getirilen ilac ise mi yaramiyor yoksa yan etkisi cok olduguna organlar mi dayanmiyor nedir..
Allahim tedavisi olmayan bu illetten bizleri korusun,bilinmedik dertlerden Rabbime siginiyoruz :(

Geri