Evde evlilik yıl dönümü nasıl kutlanır

• Konbuyu başlatan nuran09
nuran09

nuran09

Yeni Üye
Üye
kızlar hafta sonu eşimle evlilik yıldönümümz ve evde kutlayacaz baş başa. kapalı bir bayanım . sizce ne giyeyim neler tavsiye edersiniz. çok şık tabi bunun yanında çok cekici hatta seksi gözükmek istiyorum eşime. tavsiyeleriniz nelerdir.şimdiden tşkler. ayrıca sakın yadırgamayın kapalı ama seksi felan sonuşta bayanım lütfen ..

M

Mügü

Paylaşımcı Melek
nuran09' Alıntı:
kızlar hafta sonu eşimle evlilik yıldönümümz ve evde kutlayacaz baş başa. kapalı bir bayanım . sizce ne giyeyim neler tavsiye edersiniz. çok şık tabi bunun yanında çok cekici hatta seksi gözükmek istiyorum eşime. tavsiyeleriniz nelerdir.şimdiden tşkler. ayrıca sakın yadırgamayın kapalı ama seksi felan sonuşta bayanım lütfen ..
vallah bana sorarsan hiç kutlamadık
ya malesef seksi felan da giyinmedim hiç yani anlamam :oppucuk:nice yıllara bir yastıkta kocayın

nuran09

nuran09

Yeni Üye
Üye
çok teşekürler sizede nice yıllara :)

M

Mügü

Paylaşımcı Melek
Likapam' Alıntı:
Kız yeni evli olduğum halde banada kısmet olmadı yarına kadar düşünelim bi şeyler çıkar
sen düşün çünkü geçsin ondan
benden geçti torunlar var :haha: :haha: :zonked::zonked: yorgunluktan böyleyim

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
nuran09' Alıntı:
Başbaşa olacaksanız saçınızı açıp güzel bi makyaj ona uygun bi elbise güzel bi masa etrafta balonlar neden olmasınki

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ooooo maşallah tütütütüt nice yıllara tebrik ediyorum

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Benimki bekarken iyiydi evlendik odunlaştı unutur her şeyi yada işine gelmez ama önümüzde doğum günüm var unutsun salonda yatar artık :p:p:p

M

Mügü

Paylaşımcı Melek
hu geldin mi kız nasılsın
bu gün cok şükür kızımın
bir kaç bir kaç testi çıktı
temiz yupisohyandan:cheer2: